بلیط هواپیما سنندج

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
قاصدک 24

سنندج چگونه شهری است؟


سنندج که مرکز یکی از استان های غربی ایران است، در میانه رشته کوه زاگرس قرار گرفته و آب و هوای سرد و نیمه خشک دارد. سنندج به شهر هزار تپه یا شهر مساجد نیز معروف است و از غرب به کوه آبیدر، از شمال به کوه شیخ معروف و از جنوب نیز به کوه سراج الدین محدود شده است.

خرید بلیط هواپیما سنندج

فرودگاه سنندج


فرودگاه سنندج که در سال 1347 ساخته شده، در جنوب غربی این شهر و در ابتدای جاده سنندج به کرمانشاه قرار گرفته است. اولین پرواز این فرودگاه نیز در سال 1350 و توسط شرکت هواپیمایی هما به انجام رسید تا اینکه با آغاز جنگ هشت ساله ایران و عراق تمام پروازهای مسافری این فرودگاه متوقف شد. در حال حاضر نیز تنها یک پرواز روزانه و در هفته نیز 16 پرواز رفت و برگشت به سنندج انجام می شود که مجموع پروازهای این فرودگاه در سال را به 700 پرواز می رساند.

فرودگاه سنندج

برخی از نقاط دیدنی سنندج


سنندج که دومین شهر بزرگ کردنشین ایران است، مجموعه ای از جاذبه های طبیعی و غیر طبیعی را در خود جای داده است. مجموعه تفریحی پارک آبیدر سنندج که از تفریحگاه های خوش آب و هوای شهر است در کنار عمارت هایی چون عمارت وکیل، عمارت آصف، عمارت خسروآباد و حمامِ خان از جاذبه های دیدنی شهر سنندج به شمار می آید.

رزرو انلاین بلیط هواپیما سنندج

سوغات و ره آورد سنندج


در سفر به کردستان و شهر زیبای سنندج می توانید هم از سوغاتی های خوردنی شهر و هم صنایع دستی آن بخرید. بادام سوخته، شیرینی کنجدی و سقز در کنار قالی و پارچه بافی سنتی، نازک کاری، تنبور سازی و کلاش یا همان گیوه سنتی سنندج سوغات سنندج به شمار می آیند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما سنندج

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما سنندج


زمستان های سنندج سخت و سوزان است. از همین رو اگر قصد خرید بلیط هواپیما را دارید، بهتر است از اواسط اردیبهشت تا اوائل مهر به این فکر باشید. اما اگر فکر می کنید می توانید در سرمای زمستان سنندج به برف بازی و اسکی سواری بپردازید، بلیط هواپیما سنندج را در زمستان تهیه کنید. اگر به طبیعت بارانی علاقه دارید، بهترین زمان خرید بلیط هواپیما سنندج برای شما ماه های فروردین و اردیبهشت است.


بلیط ارزان هواپیما سنندج


همانطور که می دانید قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر خاص، تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون نوع کلاس پروازی، شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط و... می باشد. از این رو برای خرید بلیط ارزان هواپیما سنندج بهتر است هنگام جستجو، بلیط ها را در شرایط یکسان با هم مقایسه نمایید نه اینکه از ابتدا به دنبال ارزانترین بلیط هواپیما سنندج باشید!

فراموش نکنید ارزانترین بلیط هواپیما سنندج لزوماً و همیشه مناسبترین بلیط هواپیما برای سفر شما نیست. پس حتماً تمامی امکانات و شرایط پروازی را در نظر بگیرید و سپس با توجه به بودجه و سلیقه خود، یک بلیط ارزان هواپیما سنندج را رزرو و خریداری نمایید.


خرید اینترنتی بلیط هواپیما سنندج


پیشرفت روز افزون سامانه های ارائه دهنده بلیط هواپیما، قطار و خدمات سفر در سالهای اخیر موجب شده است تا خرید آنلاین بلیط هواپیما سنندج در هر موقعیت زمانی و مکانی به کاربران فروشگاه های اینترنتی پیشنهاد گردد. از مزیتهای خرید اینترنتی بلیط هواپیما سنندج که بیش از هر چیز دیگری سبب رضایت و آرامش خاطر مسافران در سفرهای داخلی شده است می توان به سادگی، سرعت، صرفه جویی در هزینه و انجام خرید بدون محدودیت زمانی اشاره کرد.

شایان ذکر است خرید اینترنتی بلیط هواپیما سنندج در قاصدک 24، تنها با در اختیار داشتن یک آدرس پست الکترونیکی، یک کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن و مشخصات فردی میسر است و کاربر برای خرید آنلاین بلیط هواپیما سنندج ، ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشد.


بلیط چارتر سنندج


برای مشاهده نرخ بلیط هواپیما سنندج و خرید بلیط چارتر سنندج، می توانید از فرم بالای همین صفحه استفاده نمایید. برای این کار تنها کافیست پس از انتخاب یکی از دو گزینه پرواز "یک طرفه" یا "دو طرفه"، مبدا و مقصد خود را تعیین نمایید. توجه داشته باشید که بلیط هواپیما مسیر درخواستی شما پس از تکمیل فیلدهای "تاریخ سفر" و "تعداد مسافران" در صفحه مربوطه به نمایش درمی آید. بدین ترتیب پس از جستجو می توانید نتایج به دست آمده را مقایسه و بلیط هواپیما سنندج مورد نظر خود را رزرو و خریداری نمایید.


رزرو بلیط هواپیما سنندج در قاصدک 24


برای تهیه بلیط هواپیما سنندج بعد از ورود به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک 24، به راحتی با انتخاب مبدا و مقصد، زمان و تعداد مسافر، لیستی از تمامی پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان را مشاهده خواهید کرد. حال می توانید با تغییر فیلتر زمان، قیمت و شرکتهای هواپیمایی، مناسبترین انتخاب را در خرید بلیط هواپیما سنندج داشته باشید و یک بلیط ارزان هواپیما سنندج را رزرو و خریداری نمایید.


قیمت بلیط هواپیما سنندج


یکی از معیارهای مهم در خرید آنلاین بلیط هواپیما سنندج ، شرکتهای هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما می باشند که در ارائه برخی خدمات از هم متفاوتند. این تفاوتها اغلب در کلاسهای پروازی گوناگون به چشم می آیند و منجر به تفاوتهای فاحش در قیمت بلیط هواپیما می گردند. به همین جهت توصیه می کنیم حتماً در هنگام رزرو اینترنتی بلیط هواپیما سنندج به برند ایرلاین ارائه دهنده بلیط سنندج و نوع کلاس پروازی آن (بیزینس یا اکونومی) دقت نمایید.


ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط سنندج


ایران ایر، آسمان و قشم ایر شرکت های هوایی هستند که پروازهای خود را از مبدأ تهران به مقصد سنندج ارائه می کنند.


محبوب‌ترین پروازها به مقصد سنندج