بلیط هواپیما زاهدان

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
قاصدک 24

پرواز به شهر زاهدان


کلان‌شهر زاهدان با مساحتی در حدود 55.7 کیلومتر مربع در مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد و در نزدیکی مرز شرقی ایران با دو کشور افغانستان و پاکستان واقع شده است. این موضوع سبب می‌شود از نظر موقعیت تجاری و نظامی اهمیت ویژه‌ای پیدا کند و افراد زیادی برای سفرهای کاری با بلیط هواپیما زاهدان به آن بروند. افزون بر این موارد در این شهر اماکن تاریخی و جاذبه‌های طبیعی فراوانی هم یافت می‌شود و گردشگران زیادی را به زاهدان می‌کشاند.


بلیط هواپیما زاهدان


فرودگاه زاهدان


فرودگاه بین‌المللی زاهدان در سال 1332 با هدف ارائه خدمات هوایی و انتقال مرسولات پستی و گمرکی، در جنوب شرقی این شهر بنا شد. این فرودگاه هشتمین فرودگاه بین‌المللی کشور است و به جهت موقعیت جغرافیایی ویژه خود، اهمیت بالایی دارد. در ادامه با امکانات این فرودگاه آشنا می‌شوید:

 • دارای 3 ترمینال داخلی، بین‌المللی و حج
 • رستوران، کافی‌شاپ و بوفه
 • فروشگاه خرید سوغاتی
 • اتاق مادر و کودک
 • اتاق مخصوص سیگار
 • پارکینگ
 • شعبه‌های بانک

 فاصله فرودگاه زاهدان تا مرکز شهر: 5 کیلومتر

قیمت بلیط هواپیما زاهدان در سال 1401


عوامل اصلی تعیین کننده قیمت بلیط هواپیما ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط، کلاس‌های پروازی ( اکونومی، بیزینس فرست کلاس) و نوع پرواز سیستمی یا چارتری هستند. شما در قاصدک 24 می‌توانید تمامی این عوامل را مورد بررسی قرار دهید و سپس بلیط هواپیما دلخواه خود را خریداری کنید.

شرکت‌های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط زاهدان از مبدا تهران: هواپیمایی ایران ایر، قشم ایر، ماهان ایر و آسمان
 

نکات مهم در خرید بلیط چارتر زاهدان


- نحوه خرید بلیط چارتر زاهدان:

 1. برای تهیه بلیط چارتر ابتدا یکی از گزینه‌های پرواز یک طرفه یا دو طرفه را انتخاب کنید.
 2. سپس مسیر موردنظر را به همراه تاریخ پرواز وارد نمایید.
 3. با کلیک بر گزینه جستجو لیست پروازهای زاهدان قابل مشاهده خواهند بود.
 4. برای تفکیک پروازهای چارتری فقط کافی است نوع بلیط را از گزینه‌های سمت راست صفحه بر روی چارتر قرار دهید.


- بررسی زمان خرید بلیط هواپیما زاهدان:
با توجه به موقعیت جغرافیایی زاهدان باید بگوییم که این شهر در بیشتر روزهای سال، آب و هوایی گرم و خشک دارد و بارش برف و باران در آن بسیار کم است. بنابراین بهترین زمان خرید پروازهای زاهدان در فصول سرد سال یعنی پاییز و زمستان توصیه می‌شود؛ بدین ترتیب اگر پرواز خود را در روزهای گرم تهیه کنید، به علت کاهش تردد مسافران، امکان تهیه بلیط چارتری را خواهید داشت.

 

- بهترین ساعت پرواز زاهدان: با توجه به گرمای بسیار شدید هوا در طول روز، بهترین بلیط هواپیما زاهدان از مبدا تهران پروازهایی هستند که در ساعات پایانی روز یا در پاسی از شب انجام می‌شوند.

محبوب‌ترین پروازها به مقصد زاهدانمحبوب‌ترین پروازها از مبدا زاهداننحوه رزرو بلیط هواپیما زاهدان در قاصدک 24


برای اطلاع از قیمت بلیط زاهدان و خرید پرواز آن از سرتاسر ایران می‌توانید به قاصدک 24 مراجعه کنید و مسیر دلخواه خود را در آن جستجو نمایید. با این کار نه تنها به لیست کاملی از بلیط هواپیما زاهدان دسترسی خواهید داشت، بلکه می‌توانید از گزینه‌های پیشرفته جستجو مانند: ساعت حرکت، نوع ایرلاین و کلاس پروازی بهره ببرید و بلیط هواپیما خود را با کمترین قیمت خریداری کنید.

سوالات متداول درباره بلیط هواپیما زاهدان

فاصله زمانی پرواز زاهدان تهران و بالعکس حداقل 1 ساعت و 36 دقیقه و حداکثر 2 ساعت است.
بلیط هواپیما زاهدان را می‌توانید به مقصد اغلب شهرهای داخلی ایران به راحتی در قاصدک 24 خریداری کنید.
با توجه به آب و هوای گرم و خشک زاهدان، بهترین زمان برای خرید بلیط آن دو فصل سرد سال، یعنی پاییز و زمستان است.
بار مجاز در هر پرواز به نوع بلیط، ایرلاین و کلاس پروازی بستگی دارد. با این حال معمولا پروازهای اکونومی حداقل 20 و حداکثر 30 کیلوگرم بار را مجاز اعلام می‌کنند.
بله، در قاصدک24 امکان کنسلی پروازهای زاهدان وجود دارد. فقط باید وارد پنل کاربری خود شوید و بلیط خود را از لیست مربوطه پیدا کرده و استرداد کنید.