پیش‌فروش اینترنتی بلیت قطارهای مسافری برای بازه حرکت اول تا 22اسفند، از ساعت 17 روز چهارشنبه (12بهمن) انجام‌ خواهد شد.

بلیط هواپیما ایلام

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
امتیاز دهید:
2793 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5 خرید بلیط هواپیما ایلام با بهترین قیمت | پرواز چارتر ایلام
قاصدک 24

ایلام چگونه شهری است؟


ایلام با مساحت 67.212804 هکتار، مرکز بیست و دومین استان ایران از نظر وسعت است. این شهر نیمه مرطوب و کوهستانی همچنین، پر جمعیت ترین شهرستان در استان ایلام است که در حصاری از کوه ها و ارتفاعات جنگلی قرار دارد. شرایط ویژه جغرافیایی این شهر و قرار گرفتن ایلام در مسیر زائران کربلا، خرید بلیط هواپیما ایلام را برای بخش کثیری از مسافران حائز اهمیت ساخته است. ایلام همچنین دارای منابع خوب گاز و نفت است که همین امر نیز موجب شده تا بسیاری از صاحبان صنایع نیز به دسته خریداران همیشگی بلیط هواپیما ایلام بپیوندند.

ارزان ترین بلیط های شهر ایلام

برخی از نقاط دیدنی ایلام


ایلام که به عروس زاگرس نیز شهره است، پر از آسیابهای قدیمی و دیدنیست. آسیاب قبا، کاظم بگه تنوره خان، یوسف، باوی گمار، گریان، خندان، نادر پز و... از جمله مهمترین این آسیابها هستند که برخی از آنها هنوز هم مورد بهره برداری قرار می گیرند. با این حال خریداران بلیط هواپیما ایلام، تنها برای دیدن آسیابهای تاریخی این شهر به سفر نمی روند. ایلام سرشار از اماکن تاریخی و طبیعی متنوعی نظیر سم دُل دُل، تپه ورکبود، تالاب دیوش، آبشار گچان، کوه سرکب، تالاب چکر، کبیر کوه، قلعه هزارانی، آتشکده موشکان و... است که بازدید از آنها قطعاً رنگ و بوی دیگری به سفر شما می بخشد.


سوغات و ره آورد ایلام


شیرینی های لذیذ و خوش طعم ایلام به علاوه صنایع دستی چشمگیرش، هیچ مسافری را بی توشه راهی منزل نمی کند. کاک، نان پپگ، بژی برساق، کله کنجی، گمکه، شل کین، نان ساجی، سقز، نان پنجه کش، سمون، نان تنوری، حلوای بگل، نان ذرت و...تنها بخشی از خوراکی های خوشمزه و لذیذ عروس زاگرس اند که هر گردشگر مشتاقی را به خرید بلیط هواپیما ایلام ترغیب می کنند.


فرودگاه ایلام


فرودگاه بین المللی شهدای ایلام دومین فرودگاه پر تردد غرب ایران و شانزدهمین فرودگاه کشور از نظر ترافیک هوایی است. این فرودگاه دارای دو ترمینال داخلی و بین المللی است و سالانه پذیرای بیش از 4 میلیون مسافر می باشد. فرودگاه ایلام همچنین مجهز به یک باند پروازی به طول 3450 متر است و ظرفیت انجام 64 پرواز در هفته را داراست.


پروازهای ایلام

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ایلام


بسیاری از گردشگران معتقدند عروس زاگرس می تواند در چهار فصل سال پذیرای میهمانان خود باشد. با این حال شرایط جغرافیایی ایلام و حصاری از کوه های جنگلی که دور تا دور آن را فراگرفته تا حدودی بهترین دوره زمانی برای خرید بلیط هواپیما ایلام را کوتاهتر می کنند. زمستان فصل بی برگ و بار عروس سبز زاگرس است از این رو اوایل دی تا اواسط بهمن ماه، ابداً زمان مناسبی برای خرید بلیط هواپیما ایلام و لذت بردن از زیبایی های طبیعی این شهر نیست. در نتیجه به طور کلی می توان از بهار و به ویژه اردیبهشت ماه به عنوان بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ایلام نام برد.


بلیط ارزان هواپیما ایلام


همانطور که می دانید قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر خاص، تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون نوع کلاس پروازی، شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط و... می باشد. از این رو برای خرید بلیط ارزان هواپیما ایلام بهتر است هنگام جستجو، بلیط ها را در شرایط یکسان با هم مقایسه نمایید نه اینکه از ابتدا به دنبال ارزانترین بلیط هواپیما ایلام باشید!
فراموش نکنید ارزانترین بلیط هواپیما ایلام لزوماً و همیشه مناسبترین بلیط هواپیما برای سفر شما نیست. پس حتماً تمامی امکانات و شرایط پروازی را در نظر بگیرید و سپس با توجه به بودجه و سلیقه خود، یک بلیط ارزان هواپیما ایلام را رزرو و خریداری نمایید.


خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایلام


پیشرفت روز افزون سامانه های ارائه دهنده بلیط هواپیما، قطار و خدمات سفر در سالهای اخیر موجب شده است تا خرید آنلاین بلیط هواپیما ایلام در هر موقعیت زمانی و مکانی به کاربران فروشگاه های اینترنتی پیشنهاد گردد. از مزیتهای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایلام که بیش از هر چیز دیگری سبب رضایت و آرامش خاطر مسافران در سفرهای داخلی شده است می توان به سادگی، سرعت، صرفه جویی در هزینه و انجام خرید بدون محدودیت زمانی اشاره کرد.
شایان ذکر است خرید اینترنتی بلیط قطار هواپیما ایلام در قاصدک 24، تنها با در اختیار داشتن یک آدرس پست الکترونیکی، یک کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن و مشخصات فردی میسر است و کاربر برای خرید انلاین بلیط هواپیما ایلام، ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشد.


بلیط چارتر ایلام


برای مشاهده نرخ بلیط هواپیما ایلام و خرید بلیط چارتر ایلام، می توانید از فرم بالای همین صفحه استفاده نمایید. برای این کار تنها کافیست پس از انتخاب یکی از دو گزینه پرواز "یک طرفه" یا "دو طرفه"، مبدا و مقصد خود را تعیین نمایید. توجه داشته باشید که بلیط هواپیما مسیر درخواستی شما پس از تکمیل فیلدهای "تاریخ سفر" و "تعداد مسافران" در صفحه مربوطه به نمایش درمی آید. بدین ترتیب پس از جستجو می توانید نتایج به دست آمده را مقایسه و بلیط هواپیما ایلام مورد نظر خود را رزرو و خریداری نمایید.


رزرو بلیط هواپیما ایلام در قاصدک 24


برای تهیه بلیط هواپیما ایلام بعد از ورود به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک 24، به راحتی با انتخاب مبدا و مقصد، زمان و تعداد مسافر، لیستی از تمامی پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان را مشاهده خواهید کرد. حال می توانید با تغییر فیلتر زمان، قیمت و شرکتهای هواپیمایی، مناسبترین انتخاب را در خرید بلیط هواپیما ایلام داشته باشید و یک بلیط ارزان هواپیما ایلام را رزرو و خریداری نمایید.


قیمت بلیط هواپیما ایلام


یکی از معیارهای مهم در خرید آنلاین بلیط هواپیما ایلام، شرکتهای هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما می باشند که در ارائه برخی خدمات از هم متفاوتند. این تفاوتها اغلب در کلاسهای پروازی گوناگون به چشم می آیند و منجر به تفاوتهای فاحش در قیمت بلیط هواپیما ایلام می گردند. به همین جهت توصیه می کنیم حتماً در هنگام رزرو اینترنتی بلیط هواپیما ایلام به برند ایرلاین ارائه دهنده بلیط ایلام و نوع کلاس پروازی آن (بیزینس یا اکونومی) دقت نمایید.


ایرلاین‌های ارائه‌دهنده بلیط ایلام


در حال حاضر فروش بلیط هواپیما ایلام از مبدا تهران، توسط شرکتهای هواپیمایی ماهان و آسمان صورت می پذیرد.


محبوب‌ترین پروازها به مقصد ایلام
محبوب‌ترین پروازها از مبدا ایلام