بلیط قطار پل سفید

قاصدک 24

پل سفید چگونه شهری است؟


پل سفید مرکز شهرستان سوادکوه مازندران است که از نام پلی در این شهر گرفته شده است؛ پلی که توسط شاه عباس صفوی ساخته شده و تا چند دهه اخیر یکی از مهم ترین پل های فیروزکوه به قائم شهر بوده است. پل سفید از جنوب به روستای دوآب و از شمال به شهرهای زیراب و شیرگاه راه دارد که در دامنه شمالی رشته کوه البرز میانی و در ارتفاع ششصدمتری و در قسمت علیای رود تالار واقع شده است.

بلیط قطار پل سفید

برخی از نقاط دیدنی پل سفید


پل سفید که در استان سرسبز مازندران قرار گرفته، از جاذبه های طبیعی فراوانی انباشته شده است. بسیاری از مسافرانی که به این شهر سفر می کنند، گردش در طبیعت بی نظیر دریاچه شورمست، روستای ارفع ده، غار کیجاک چال، جنگل های راش، آبشار ورسک و نیز غار اسپهبد خورشید را بسیار لذت بخش می دانند.

بلیط قطار پل سفید

راه آهن پل سفید


ایستگاه پل سفید یکی از ایستگاه های خط آهن مازندران می باشد که در سال 1308 افتتاح شده است. این ایستگاه همچنین یکی از زیباترین مسیرهای ریلی ایران است که به دلیل قرار گرفتن در دل جنگل های شمال ایستگاه توقف قطار گردشگری ایران نیز به شمار می رود.

بلیط قطار پل سفید

رزرو بلیط قطار پل سفید در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار پل سفید از شهرهای تهران، ساری و گرگان پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار پل سفید


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار پل سفید


برای خرید بلیط قطار پل سفید به شهرهای تهران، ساری و گرگان علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار پل سفید


فروش بلیط قطار پل سفید از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران پل سفید


مسافرانی که بلیط قطار تهران به پل سفید را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر نزدیک به 6 ساعت و عبور از ایستگاه های پیشوا، گرمسار، فیروزکوه و سوادکوه به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای شش تخته نسیم از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به پل سفید تردد می کنند.

بلیط قطار گرگان پل سفید


با خرید بلیط قطار گرگان پل سفید و عبور از ایستگاه های بندرترکمن، بهشهر، ساری و قائمشهر مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 5 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای ارم شرکت سفیر از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از گرگان به پل سفید سفر کنید.

بلیط قطار ساری پل سفید


از ساری به پل سفید مسافت چندانی در پیش ندارید. می توانید بلیط قطار ساری پل سفید را خریداری کرده و در مدت زمان 2 ساعت به مقصد خود برسید. تنها چند ایستگاه از جمله قائمشهر و شیرگاه در میان این دو شهر قرار دارند. گفتنی است که قطارهای ارم و شش تخته نسیم از قطارهایی هستند که در این مسیر حرکت می کنند.


بلیط قطار برای مقصد پل سفید
بلیط قطار از مبدا پل سفید