بلیط قطار ورامین

قاصدک 24

ورامین چگونه شهری است؟


ورامین شهری در استان تهران است که از جنوب به دریاچه نمک، از شمال به دامنههای جنوبی رشتهکوه البرز، از غرب به حسنآباد قم و از شرق نیز به گرمسار محدود میشود. این شهر دارای زمینهایی بسیار حاصلخیز با قابلیت کشت و زرع است با این حال در بعضی قسمت های شهر به واسطه وجود خاک رس، ساخت كورههای آجرپزی جای كشاورزی را گرفته است. گفتنی است خرید بلیط قطار برای مسافران مبدا تهران به منزله سریعترین راه برای دسترسی به این شهر می باشد.

نمایی از شهر ورامین

برخی از نقاط دیدنی ورامین


در ورامین قلعه های زیادی با نام گبری وجود دارد که گواهی بر زرتشتی بودن مردم این منطقه قبل از اسلام است. مسجد ورامین، امامزاده سکینه بانو، برج علا الدوله، امامزاده یحیی، امامزاده شاه حسین، آرامگاه امامزاده حسین رضا و... نیز از جمله دیگر جاذبه های گردشگری ورامین هستند که بیشتر بعد تاریخی و مذهبی دارند.


راه آهن ورامین


ایستگاه راه آهن ورامین در شمال این شهر واقع شده است و تحت تملک راه آهن ایران می باشد. این ایستگاه همچنین در مسیر خط آهن سراسری تهران مشهد قرار دارد و روزانه از ان به مقصد مشهد و بلعکس سفر انجام می پذیرد.


رزرو بلیط قطار ورامین در قاصدک 24


برای رزرو بلیط قطار ورامین از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع (عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار ورامین


بدون شک اینکه بلیط قطار ورامین خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار ورامین


برای خرید بلیط قطار ورامین به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطارهای شش تخته نسیم، صبا اتوبوسی دو طبقه، صبا اتوبوسی، 6 تخته لوکس با پذیرایی و لوکس 4 تخته توس از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیر ورامین تردد می کند.


فروش بلیط قطار ورامین


فروش بلیط قطار ورامین از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی (هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد ورامین 
بلیط قطار از مبدا ورامین