بلیط قطار همدان

قاصدک 24

همدان چگونه شهری است؟


همدان، پایتخت تاریخ و تمدن ایران و اولین پایتخت پادشاهی مادها در دامنه کوه الوند قرار گرفته و از شهرهای سردسیر ایران به شمار می رود. این شهر امروز پنجمین شهر توریستی کشور است. علاوه بر این همدان به دلیل وجود دانشگاه ها و مراکز علمی بیشمار، یکی از قطب های دانشگاهی کشور نیز هست. از همین رو رفت و آمد دانشجویان به این شهر از راه خرید بلیط قطار همدان از سال 96 امکانپذیر شده است.

بلیط قطار همدان

برخی از نقاط دیدنی همدان


نام همدان بیش از هر چیزی با غار علیصدر پیوند خورده است. اما علاوه بر علیصدر، همدان مکان های دیدنی کم ندارد. دهکده تفریحی-گردشگری گنج نامه، دریاچه و سد اکباتان،آرامگاه بابا طاهر عریان و بوعلی سینا، تپه هگمتانه، دشت میشان، سراب گیان و بازار سنتی همدان تنها بخشی از جاذبه های دیدنی این شهر به شمار می روند.

خرید اینترنتی بلیط قطار همدان

سوغات و ره آورد همدان


همدان نه تنها پایتخت سفال ایران است، بلکه شیرینی های محبوبی هم دارد. کماج، حلوا زرده، انگشت پیچ، نان چای، شیره انگور، آب نبات قیچی، برساق و حلوا لوزی را شما می توانید به عنوان سوغات هدیه ببرید.

بهترین قیمت بلیط قطار همدان

راه آهن همدان


راه آهن همدان که در 12 کیلومتری شهر و نزدیکی روستای رباط شورین واقع شده، یکی از جدیدترین ایستگاه های راه آهن کشور است که در سال 1396 افتتاح شده است. این خط آهن که به عنوان بخشی از پروژه راه آهن تهران-همدان-سنندج قرار است آغاز به کار کند، به صورت یک خطه با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت برای قطارهای مسافری و 120 کیلومتر بر ساعت برای قطارهای باری طراحی شده است.


رزرو بلیط قطار همدان در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار همدان ، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار همدان


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار همدان


برای خرید بلیط قطار همدان علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط قطار همدان خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار همدان


فروش بلیط قطار همدان از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند. همچنین برای اینکه در سریع‌ترین زمان ممکن به این شهر برسید؛ می‌توانید با خرید بلیط هواپیما همدان از قاصدک 24 اقدام به این شهر سفر کنید.


بلیط قطار برای مقصد همدان 
بلیط قطار از مبدا همدان