بلیط قطار هشتگرد

قاصدک 24

هشتگرد چگونه شهری است؟


هشتگرد یکی از شهرهای استان البرز است که از مهاجرپذیرترین شهرهای کشور نیز به شمار می آید. از این رو عده بسیاری معتقدند قرارگیری شهرک صنعتی هشتگرد در امتداد بزرگراه تهران قزوین که سبب رشد و شکوفایی اقتصادی این شهر و شهرهای اطراف ان شده نیز در این امر بی تاثیر نبوده است. جالب است بدانید بسیاری از شاغلین در این شهرک صنعتی، روزانه به هشتگرد رفت و آمد می کنند که این خود دلیل محکمی بر پر فروش بودن بلیط قطار هشتگرد است.


برخی از نقاط دیدنی هشتگرد


روستای فشند که در فاصله 8 کیلومتری از شمال هشتگرد واقع شده است یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری این شهر به شمار می آید. امامزاده جعفر هشتگرد و غار هیو نیز از جمله دیگر اماکن دیدنی استان البرز می باشند.


راه آهن هشتگرد


ایستگاه راه آهن هشتگرد در فاصله 380 کیلومتری از راه اهن تهران بنا شده است. گفتنی است روزانه چند قطار مسافربری چندین نوبت صبح و عصر در مسیر خط آهن تهران هشتگرد فعالیت می کنند.

ایستگاه قطار هشتگردرزرو بلیط قطار هشتگرد در قاصدک 24


برای رزرو بلیط قطار هشتگرد از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع (عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار هشتگرد


بدون شک اینکه بلیط قطار هشتگرد خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار هشتگرد


برای خرید بلیط قطار هشتگرد به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطارهای ارم، اتوبوسی ویژه نگین، و ارم ریل باس از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیر هشتگرد تردد می کند.


فروش بلیط قطار هشتگرد


فروش بلیط قطار هشتگرد از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی (هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار برای مقصد هشتگرد 
بلیط قطار از مبدا هشتگرد