بلیط قطار نیشابور

امتیاز دهید:
451 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5 خرید بلیط قطار نیشابور با تخفیف در معتبرترین مجموعه
قاصدک 24

نیشابور چگونه شهری است؟


نیشابور که دومین شهر بزرگ استان خراسان رضوی است، در دامنه کوه های بینالود در شمال شرق ایران قرار گرفته است. این شهر از شمال با قوچان و از جنوب با تربت حیدریه همسایه بوده و از موقعیت ژئوپولتیک بسیار خوبی برخوردار می باشد. نیشابور در شمال و جنوب آب و هوایی متفاوت داشته و زمستان های آن سرد و کوتاه و تابستان ها هم گرم و خشک می باشد. این شهر همچنین خاستگاه بسیاری از مشاهیر ایران و جهان مانند حکیم عمر خیام، عطار، ابوسعید ابوالخیر و ابوبکر خوارزمی است.

  بلیط قطار نیشابور

برخی از نقاط دیدنی نیشابور


نیشابور آنقدر جاهای دیدنی دارد که سفر یک روزه به آن توصیه نمی شود. برای دیدن مکان هایی چون آرامگاه خیام و عطار، مقبره کمال الملک، رباط شاه عباسی، دهکده چوبی و باغ قدمگاه باید حداقل دو روز وقت بگذارید. ضمن اینکه جاذبه های طبیعی مانند آبشار گرینه، بقایای شهر کهن نیشابور، روستای خروعلیا، منطقه باستانی شادیاخ، غار سرنی، روستای بوژان و آبشار بار هم بخش دیگری از جاذبه های دیدنی این شهر هستند.

  بلیط قطار نیشابور

سوغات و ره آورد نیشابور


نیشابور را به فیروزه می شناسند و تقریبا تمام کسانی که به این شهر سفر می کنند، بدون خرید انگشتر یا گردنبند فیروزه و ظروف نقره مزین به آن شهر را ترک نمی کنند. البته صنایع دستی مانند قلمدان و خوراکی هایی مانند ریواس را هم در زمره سوغاتی های محبوب نیشابور به شمار می آورند.

  بلیط قطار نیشابور

راه آهن نیشابور


ایستگاه قطار نیشابور که شهر را به راه آهن سراسری ایران متصل می کند، در سال 1335 افتتاح شده و یکی از ایستگاه های اصلی راه آهن تهران مشهد نیز می باشد. راه آهن نیشابور در انتهای خیابان ایستگاه این شهر قرار گرفته است.


رزرو بلیط قطار نیشابور در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار نیشابور به مقصد تهران، مشهد و سمنان پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار نیشابور


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار نیشابور


برای خرید بلیط قطار نیشابور به تهران، مشهد و سمنان علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار نیشابور


فروش بلیط قطار نیشابور از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران نیشابور


با خرید بلیط قطار تهران نیشابور و عبور از ایستگاه های پیشوا، گرمسار، سمنان، دامغان، شاهرود و اسفراین مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 10 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای اتوبوسی صبا، 6 تخته پارسی، پردیس سالنی، لوکس چهار تخته توس و 4 تخته پلور سبز از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از تهران به نیشابور سفر کنید.

بلیط قطار مشهد نیشابور


سفر با قطار از مشهد به نیشابور چیزی در حدود 3 ساعت به طول خواهد انجامید. به همین منظور باید بلیط قطار مشهد نیشابور را تهیه کرده و با عبور از ایستگاه های فریمان و کاشمر در ایستگاه نیشابور پیاده شوید. گفتنی است که قطارهای صبا اتوبوسی، لوکس چهار تخته توس، پردیس سالنی و چهار تخته پلور سبز از قطارهایی هستند که در مسیر مشهد نیشابور تردد می کنند.

بلیط قطار سمنان نیشابور


اگر می خواهید مسیر نزدیک به 7 ساعت بین سمنان تا نیشابور را با قطار طی کنید، باید بلیط قطار سمنان نیشابور را تهیه کرده و با گذر از ایستگاه های دامغان، شاهرود و سبزوار در مقصد پیاده شوید. قطارهای صبا اتوبوسی، لوکس چهار تخته توس، پردیس سالنی و چهار تخته پلور سبز از قطارهای مسیر سمنان نیشابور هستند.


بلیط قطار برای مقصد نیشابور
بلیط قطار از مبدا نیشابور