بلیط قطار میانه

قاصدک 24

میانه چگونه شهری است؟


میانه شرقی ترین شهر استان آذربایجان شرقی و مرکز اداری آن است که دروازه آذربایجان غربی نیز شناخته می شود. این شهر با نزدیک به 19 هزار کیلومتر مربع مساحت، پنجمین شهر پر جمعیت استان بوده و از شمال به سراب، از شمال غربی به بستان آباد، از غرب به هشترود و از جنوب به زنجان می رسد. میانه از دو نوع آب و هوای متفاوت برخوردار است؛ آب و هوای نیمه خشک و گرم در بهار و تابستان و آب و هوای سرد و کوهستانی در پاییز و زمستان.

بلیط قطار میانه

برخی از نقاط دیدنی میانه


میانه هم جاذبه های طبیعی دارد و هم مکان های تاریخی. منطقه باستانی کاغذ کنان، آبشار بلوکان و روستاهای اطراف این شهر مانند روستای کسلان، آرموداق، دریاچه گل یوردی بزقوش و آبشار شاه علی بیگلو از جاذبه های طبیعی میانه هستند. در لیست مکان های تاریخی هم می توانید کاروانسرای جمال آباد، پل و قلعه دختر (بنایی هم با همین نام در استانبول قرار دارد)، قلعه سنگی و مسجد سنگی ترک را ببینید.

خرید اینترنتی بلیط قطار میانه

سوغات و ره آورد میانه


شهرستان میانه نیز مانند چهار گوشه ایران از سوغات تهی نیست. میانه ای ها هم نان های خوشمزه ای به نام ایشلی فطیر دارند و هم میوه هایی مانند سیب و کمبوزه. علاوه بر اینها لبنیات، عسل، گیاهان دارویی، برنج و صنایع دستی ای چون گلیم و قالی هم از سوغاتی های محبوب این شهر به شمار می روند.

قطار میانه

راه آهن میانه


ایستگاه قطار میانه یکی از مهم ترین ایستگاه های قطار در شمال غرب کشور است که در حومه و 6 کیلومتری شهر میانه واقع شده است.


رزرو بلیط قطار میانه در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار میانه به مقصد تهران، تبریز، زنجان، قزوین، کرج و مشهد پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار میانه


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار میانه


برای خرید بلیط قطار میانه به تهران، مشهد، زنجان، قزوین، تبریز و کرج علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار میانه


فروش بلیط قطار میانه از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد میانه 
بلیط قطار از مبدا میانه