بلیط قطار صفاشهر

قاصدک 24

صفاشهر چگونه شهری است؟


صفاشهر شهری در بخش مرکزی شهرستان خرم بید استان فارس است که در فاصله 185 کیلومتری شمال شیراز قرار گرفته است. صفاشهر تا اصفهان هم 350 کیلومتر فاصله دارد. در مورد آب و هوای صفاشهر باید گفت که این شهر از آب و هوایی سرد و خشک برخوردار است و پنجمین شهر مرتفع ایران هم لقب گرفته است. به علاوه وجود ذخایر معدنی سنگ مرمر باعث شده تا بیش از 200 کارخانه سنگبری در این منطقه رونق پیدا کند.

بلیط قطار صفاشهر

برخی از نقاط دیدنی صفاشهر


سابقه تمدن 3 هزار ساله صفاشهر موجب شده تا این شهر یکی از باستانی ترین شهرهای ایران با آثار فراوان باشد. از جمله آثار تاریخی صفاشهر می توان به قصر بهرام گور، تل خاکی، چهار طاق ساسانی، کاروانسرای قاجار، کاروانسرای شاه عباس، مسجد جامع، قلعه و حمام گرگی، تپه های تاریخی فراب و ... اشاره کرد.

بلیط قطار صفاشهر

سوغات و ره آورد صفاشهر


علاوه بر صنایع دستی چون قالی، گبه، گلیم و سنگ های تزئینی می توان از فراورده های کشاورزی و دائمی صفاشهر هم به عنوان سوغات همراه برد. برای نمونه هم می توان به حبوبات، چغندر قند، گردو، انگور، به و خامه، روغن حیوانی، دوغ و کشک اشاره کرد.
رزرو بلیط قطار صفاشهر در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار صفاشهر از شهرهای تهران، شیراز و مشهد پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار صفاشهر


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار صفاشهر


برای خرید بلیط قطار صفاشهر به شهرهای تهران، شیراز و مشهد علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار صفاشهر


فروش بلیط قطار صفاشهر از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران صفاشهر


مسافرانی که بلیط قطار تهران به صفاشهر را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر نزدیک به 13 ساعت و عبور از ایستگاه های قم، کاشان، اصفهان، شهرضا، آباده و اقلید به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای چهار تخته پلور سبز از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به صفاشهر تردد می کنند.

بلیط قطار مشهد صفاشهر


برای سفر با قطار از مشهد به صفاشهر باید سوار بر قطارهای چهار تخته پلور سبز و طی نزدیک به 24 ساعت به مقصد برسید. گفتنی است که برای رسیدن به مقصد شما باید از ایستگاه های فریمان، کاشمر، تربت حیدریه، طبس، اصفهان، شهرضا و اقلید عبور کنید.

بلیط قطار شیراز صفاشهر


قطارهای چهار تخته پلور سبز ار جمله قطارهایی هستند که می توانند در مدت زمان نزدیک به 3 ساعت شما را با عبور از ایستگاه های مرودشت، سیوند و پاسارگاد به مقصد برسانند.


بلیط قطار برای مقصد صفاشهر