بلیط قطار شازند

قاصدک 24

شازند چگونه شهری است؟


شازند یکی از شهرهای استان مرکزی است که در 33 کیلومتری جنوب غربی اراک قرار گرفته است. شازند که نام قدیم آن ادریس آباد می باشد، آب و هوایی کوهستانی دارد و سردترین نقطه استان مرکزی به شمار می آید. صنعت و اقتصاد شازند به وجود کارخانه ها و پالایشگاه های چندی وابسته است که از جمله آنها می توان به کارخانه قند، پالایشگاه نفت، پتروشیمی و نیز نیروگاه حرارتی این شهر اشاره کرد.

بلیط قطار شازند

برخی از نقاط دیدنی شازند


با سفر به شازند می توانید از لذت گردش در جاذبه های طبیعی برخوردار شوید. روستاهای اطراف شازند مانند روستای رضا آباد سربند و سرسختی علیا و همچنین چشمه کیخسرو، پیست اسکی شازند، اقامتگاه بومگردی شهبازان، غار سوله خونزا و چشمه عمارت از مکان های بسیار عالی برای گردش هستند.

بلیط قطار شازند

سوغات و ره آورد شازند


شازند علاوه بر شیرینی بساق که در یکی از روستاهای آن به نام مصر لو تهیه می شود، صنایع دستی چون قالی بافی، گلیم بافی، رودوزیهای سنتی و منبت کاری روی چوب هم دارد. انگور.کشمش.شیره انگور.سنجد .بادام و گردو نیز از دیگر سوغاتی های شازند به شمار می روند.

بلیط قطار شازند

راه آهن شازند


ایستگاه راه آهن شازند در سال 1390 با ساختمانی به مساحت 240 متر مربع و 1 هزار متر مربع فضای سبز با اعتباری به ارزش 4 میلیارد و 200 میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.


رزرو بلیط قطار شازند در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار شازند به شهرهای تهران، قم، اراک و اهواز پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار شازند


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار شازند


برای خرید بلیط قطار شازند به شهرهای تهران، قم، اراک و اهواز علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار شازند


فروش بلیط قطار شازنداز طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران شازند


مسافرانی که بلیط قطار تهران به شازند را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر نزدیک به 6 ساعت و عبور از ایستگاه های قم و اراک به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای شش لوکس و 4 تخته البرز از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به شازند تردد می کنند.

بلیط قطار قم شازند


با خرید بلیط قطار قم شازند و عبور از ایستگاه اراک مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 4 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای لوکس 6 تخته از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از قم به شازند سفر کنید.

بلیط قطار اراک شازند


اگر می خواهید از اراک با قطار عازم شازند شوید، بلیط قطار اراک شازند را تهیه کرده و با قطارهای 6 تخته لوکس در مدت زمان نزدیک به 1 ساعت به مقصد خود در شازند برسید.

بلیط قطار اهواز شازند


برای سفر ریلی از اهواز به شازند باید بلیط قطار اهواز شازند را تهیه کرده تا در مدت زمان نزدیک به 11 ساعت به مقصد برسید. برای رسیدن به مقصد می توانید از قطارهای 6 تخته لوکس و 4 تخته البرز استفاده کنید. به علاوه ایستگاه های هفت تپه، اندیمشک، تنگ هفت و دورود نیز در مسیر شما قرار دارند.


بلیط قطار برای مقصد شازند
بلیط قطار از مبدا شازند