بلیط قطار سرخس

قاصدک 24

سرخس چگونه شهری است؟


سرخس یکی از شهرهای استان خراسان رضوی است که در شمال شرق آن و در نزدیکی مرز ترکمنستان واقع شده است. این شهر که در گذشته ساریکا خوانده می شده، با بیش از 5 هزار کیلومتر مربع زمانی از کانون های علم و دانش در ایران باستان بوده است. سرخس امروزه نیز به دلیل فراهم کردن موقعیت های تجاری از اهمیت اقتصادی برخوردار بوده و صنایع مربوط به استخراج منابع گازی و معادن زغال سنگ در آن فعالیت می کنند. از همین رو این شهر مهم ترین نقطه بزرگراه ابریشم و محل اتصال شرق به غرب و شمال به جنوب جهان است.

بلیط قطار سرخس

برخی از نقاط دیدنی سرخس


سرخس جاذبه های دیدنی زیادی دارد که سفر به این شهر را به سفری پربار بریای مسافران بدل می کنند. کاروانسرای رباط شرف که در 45 کیلومتری شهر قرار گرفته، غار مزدوران، آرامگاه شیخ لقمان، بنای رباط ماهی، دریاچه بسیار قدیمی بزنگان، سد دوستی، پل خاتون و منطقه حفاظت شده گرزمی بخشی از دیدنی های شهر سرخس به شمار می روند.

خرید انلاین بلیط قطار سرخس

سوغات و ره آورد سرخس


مهم ترین سوغات سرخس را پسته کوهی می دانند که به دلیل شرایط آب و هوایی خاص این شهر در آن یافت می شود. علاوه بر این محصول سرخس مرکز کشت صیفی جاتی مانند خربزه و نیز غلات و پنبه هم هست. البته یکی از مهم ترین محصولات سرخس که به کشورهای دیگر نیز صادر می شود، کاکتوس است.

بلیط قطار سرخس

رزرو بلیط قطار سرخس در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار سرخس به مقصد مشهد پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار سرخس


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار سرخس


برای خرید بلیط قطار سرخس مشهد علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.

با خرید بلیط قطار مشهد سرخس و عبور از ایستگاه آزادگان مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 3 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای دو طبقه اتوبوسی از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از مشهد به سرخس سفر کنید.


فروش بلیط قطار سرخس


فروش بلیط قطار سرخس از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی (هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.