بلیط قطار ساوه

قاصدک 24

ساوه چگونه شهری است؟


ساوه یکی از شهرهای استان مرکزی است که قدمت آن به دوره ساسانی باز می گردد. این شهر که یک شهر صنعتی و کشاورزی به شمار می آید، از شمال به شهرستان زرندیه و استان قزوین و از جنوب نیز به استان قم و شهرستان تفرش راه دارد. شاید تعجب کنید اما ساوه در حریان حمله مغولان در قرن هفتم هجری از جمله شهرهایی بود که کتابخانه ها و موزه های آن نابود شده و ساکنان آن نیز کشته شدند.

بلیط قطار ساوه

برخی از نقاط دیدنی ساوه


ساوه که به شهر یاقوت های سرخ شهره است، دیدنی های بسیاری دارد. شمار زیادی از گردشگران برای بهره مند شدن از لذت گردش در دریاچه تفریحی این شهر، پارک جنگلی، آبشار هندس، مسجد هزار ساله، بنای چهار سوق، چشمه بالقلو، شهر زیرزمینی آوه، مجموعه تاریخی بازار ساوه و جاذبه های دیگر به شهر ساوه سفر می کنند.

خرید بلیط قطار ساوه

سوغات و ره آورد ساوه


وقتی نام ساوه را می شنویم، اولین چیزی که به ذهن مان می رسد، انار ساوه است. اما نمی توان سوغات این شهر را به انارهای سرخ و شیرینش محدود کرد. رب انار، شیره انگور، کشمش سبز و باسلوق نیز از دیگر سوغاتی های خوشمزه ساوه به شمار می روند. این را هم باید بدانید که در ساوه صنایع دستی مانند آثار چوبی و دستبافته های سنتی هم یافت می شود که از آن به عنوان سوغات استفاده می شود.

رزرو بلیط قطار ساوه

رزرو بلیط قطار ساوه در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار ساوه از تهران و مشهد پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


راه آهن ساوه


راه آهن ساوه که بخشی از راه آهن تهران همدان به حساب می آید، در 10 کیلومتری شمال این شهر قرار گرفته و در سال 96 به خطوط حمل و نقل ریلی کشور پیوسته است.


قیمت بلیط قطار ساوه


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار ساوه


برای خرید بلیط قطار ساوه به تهران و مشهد علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار ساوه


فروش بلیط قطار ساوه از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد ساوه