بلیط قطار زواره

قاصدک 24

زواره چگونه شهری است؟


زواره شهری در شهرستان اردستان در استان اصفهان است که در حاشیه جنوبی دشت کویر قرار گرفته است. این شهر یکی از کهن ترین آبادی های ایران است که به نقل از برخی منابع نام خود را از نام برادر رستم گرفته است. زواره علی رغم وسعت اندک خود چندین شهرک صنعتی را نیز در خود جای داده است که از جمله آنها می توان به کارخانه فولاد، کارخانه مدرن سپاهان، شهرک ریلی و شهرک واگن سازی اشاره کرد.

بلیط قطار زواره

برخی از نقاط دیدنی زواره


زواره را زادگاه کاوه آهنگر می دانند. شهری با ساختار گلی و معماری اصیل ایرانی که بناهای تاریخی فراوانی در آن وجود دارند. شاید مهم ترین این آثار را بتوان مسجد جامع چهار ایوانی، قلعه سنگ بست، یخچال سنتی زواره، مناره مسجد پامنار، خانه هشت بهشت نیری و نیز بازار تاریخی آن دانست.

بلیط قطار زواره

سوغات و ره آورد زواره


زواره نیز مانند سایر شهرهای ایران سوغات منحصر به فرد خود را دارد که در خوراکی ها و صنایع دستی خلاصه می شود. رب انار و انواع خشکبار در کنار صنایع دستی چون معرق، میناکاری، خراطی، کار با چوب، سفالگری، آهنگری، نقاشی روی سفال، گلیم و قالی از سوغات این شهر به شمار می روند.

بلیط قطار زواره

رزرو بلیط قطار زواره در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار زواره از شهرهای تهران و کرمان پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار زواره


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار زواره


برای خرید بلیط قطار زواره به شهرهای تهران و کرمان علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار زواره


فروش بلیط قطار زواره از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران زواره


مسافرانی که بلیط قطار تهران به زواره را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر نزدیک به 5 ساعت و عبور از ایستگاه های قم، کاشان و بادرود به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای لوکس شش نفری از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به زواره تردد می کنند.

بلیط قطار کرمان زواره


با خرید بلیط قطار کرمان و زواره و عبور از ایستگاه های نایین، اردکان، یزد، بافق و زرند مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 10 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای لوکس شش نفری از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از کرمان به زواره سفر کنید.


بلیط قطار برای مقصد زواره
بلیط قطار از مبدا زواره