بلیط قطار دورود

امتیاز دهید:
448 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5 خرید بلیط قطار درود از مطمئن ترین مجموعه فروش بلیط
قاصدک 24

دورود چگونه شهری است؟


دورود از شهرهای استان لرستان است که سومین شهر پر جمعیت آن بعد از خرم آباد و بروجرد به شمار می رود. این شهر که در نزدیکی کوه زاگرس و دامنه کوه اشترانکوه قرار گرفته، دارای آب و هوای معتدل کوهستانی بوده و از همین رو یکی از سرسبزترین شهرهای ایران است. به همین دلیل است که دورود را پایتخت طبیعت ایران نیز می نامند. مساحت شهر دورود در حدود 1326 کیلومتر مربع بوده و معادن سنگ زیادی هم در آن وجود دارد.

بلیط قطار دورود

برخی از نقاط دیدنی دورود


دورود سرشار از جاذبه های طبیعی است که علاقه مندان را به ویژه در فصل بهار راهی این شهر می کند. مسافران برای دیدن زیبایی های تفرجگاه باباهور، رود سزار، دشت لاله های واژگون، کوه پریز، کوه قارون، آبشار آب گرمف تالاب ازگن، آبشار دره اسپر، دریاچه گهر و بسیاری دیگر از مواهب طبیعی به این شهر سفر می کنند.

بلیط قطار دورود

رزرو بلیط قطار دورود در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار دورود به شهرهای تهران، مشهد، اراک و اهواز پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار دورود


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار دورود


برای خرید بلیط قطار دورود به شهرهای تهران، مشهد، اراک و اهواز علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار دورود


فروش بلیط قطار دورود از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران دورود


مسافرانی که بلیط قطار تهران به دورود را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر نزدیک به 9 ساعت و عبور از ایستگاه های قم، اراک و ازنا به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای 4 تخته البرز، چهار تخته نگین و 6 تخته لوکس از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به دورود تردد می کنند.

بلیط قطار مشهد دورود


با خرید بلیط قطار مشهد دورود و عبور از ایستگاه اسفراین، شاهرود، گرمسار، قم و اراک مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 20 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای 6 تخته لوکس از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از مشهد به دورود سفر کنید.

بلیط قطار اراک دورود


با خرید بلیط اراک دورود شما می توانید در مدت زمان نزدیک به 4 ساعت و با عبور از ایستگاه های شازند، مؤمن آباد و ازنا به مقصد خود در دورود برسید. گفتنی است که قطارهای چهار تخته نگین و چهار تخته لوکس در مسیر اراک دورود تردد می کنند.

بلیط قطار اهواز دورود


بلیط قطار اهواز دورود را تهیه کرده و با عبور از ایستگاه هفت تپه، اندیمشک و تنگ هفت به مقصد خود در دورود برسید. قطارهای 4 تخته نگین، 6 تخته لوکس و 4 تخته البرز می توانند شما را در نزدیک به 8 ساعت از اهواز به دورود برسانند.


بلیط قطار برای مقصد دورود 
بلیط قطار از مبدا دورود