بلیط قطار خرمشهر

قاصدک 24

خرمشهر چگونه شهری است؟


خرمشهر از شهرهای جنوبی استان خوزستان است که در محل تلاقی رودخانه های اروند و کارون قرار گرفته و 23 کیلومتر مربع مساحت دارد. این شهر که به خاطر قرار گرفتن در کنار خلیج فارس و همسایگی با کشور عراق از اهمیت استراتزیک برخوردار است، در سال 1308 صاحب نخستین اسکله خود شد. خرمشهر از شمال به اهواز، از جنوب به آبادان و از غرب به کشور عراق می رسد.

بلیط قطار خرمشهر

برخی از نقاط دیدنی خرمشهر


خرمشهر علی رغم اینکه در دوران جنگ تحمیلی خسارات زیادی متحمل شد، هنوز هم دیدنی های خود را دارد. مسجد جامع شهر در کنار موزه جنگ تحمیلی، کنزالمال یا همان بازار چینی ها، پل کابلی، کانال عضدی، جزیره مینو، تالاب ناصری و ساختمان تاریخی هلال احمر یا کنسولگری انگلیس از جاذبه های دیدنی خرمشهر به شمار می آیند.

رزرو بلیط قطار خرمشهر

سوغات و ره آورد خرمشهر


خوزستان سرزمین نخل های سر به فلک کشیده است و از این رو شهرهای آن نیز از محصولات آن بی نصیب نمانده اند. برای مسافرانی که به خرمشهر سفر می کنند و در پی چیزی به عنوان سوغات می گردند، خرما و فراورده های آن چون کلوچه و نان خرمایی در کنار محصولاتی چون انواع ماهی تازه، میگو و ادویه گزینه های ایده آلی هستند.

خرید انلاین بلیط قطار خرمشهر

رزرو بلیط قطار خرمشهر در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار خرمشهر به شهرهای تهران، اهواز و اراک پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار خرمشهر


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار خرمشهر


برای خرید بلیط قطار خرمشهر به شهرهای تهران، اهواز و اراک علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار خرمشهر


فروش بلیط قطار خرمشهر از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد خرمشهر 
بلیط قطار از مبدا خرمشهر