بلیط قطار خرمدره

امتیاز دهید:
2232 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5 خرید بلیط قطار خرمدره با تخفیف در سریع ترین زمان
قاصدک 24

خرمدره چگونه شهری است؟


خرمدره کوچکترین شهرستان استان زنجان است که در مسیر خط آهن قزوین زنجان قرار دارد. این شهر در بخش جنوبی زنجان واقع شده که از شمال به قزوین، از شرق و غرب به ابهر و از جنوب به خدابنده محدود میشود. سفر پایتخت نشینان به این شهر به سادگی از طریق خرید بلیط قطار خرمدره امکان پذیر است.


برخی از نقاط دیدنی خرمدره


از جمله مهمترین جاذبه های تاریخی خرمدره میتوان به تپه داسداران، تپه محمود آباد و تپه شید قاله لر اشاره کرد که متاسفانه بخشی از انها به دلیل حفاری های غیر مجاز از بین رفته اند. حمام بزرگ قدیمی، عمارت شاهی شاهلوخ، حمام کهن یان یان، آبشار انجلیین و... نیز از دیگر جاذبه های گردشگری خرمدره می باشند.


راه آهن خرمدره


ایستگاه راه آهن خرمدره یکی از فعالترین ایستگاههای شمال شرقی کشور است که در فاصله 500 کیلومتری از راه اهن تهران بنا شده است. گفتنی است روزانه چند قطار مسافربری چندین نوبت صبح و عصر در مسیر خط آهن تهران خرمدره فعالیت می کنند.

ایستگاه قطار خرمدره


رزرو بلیط قطار خرمدره در قاصدک 24


برای رزرو بلیط قطار خرمدره از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع (عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار خرمدره


بدون شک اینکه بلیط قطار خرمدره خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار خرمدره


برای خرید بلیط قطار خرمدره به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطارهای ارم، اتوبوسی ویژه نگین و شش تخته زاگرس از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیر خرمدره تردد می کند.


فروش بلیط قطار خرمدره


فروش بلیط قطار خرمدره از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی (هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران خرمدره


مسافرانی که بلیط قطار تهران خرمدره را خریداری کرده اند، باید برای رسیدن به مقصد 3 ساعت و 15 دقیقه را طی کنند. ضمن اینکه قطارهای ارم، اتوبوسی ویژه نگین و شش تخته زاگرس با عبور از ایستگاه های کرج، هشتگرد، آبیک، قزوین و تاکستان مسافران خود را در ایستگاه خرمدره پیاده خواهند کرد.


بلیط قطار برای مقصد خرمدره 
بلیط قطار از مبدا خرمدره