بلیط قطار جاجرم

قاصدک 24

جاجرم چگونه شهری است؟


جاجرم یکی از شهرهای استان خراسان شمالی است که در حاشیه کویر مرکزی قرار گرفته است. جاجرم قدمتی 4- 5 هزار ساله داشته و آب و هوایی نیمه استپی، گرم و خشک دارد. جاجرم از شمال به بجنورد و از شمال غرب به استان گلستان راه دارد و از پوشش اقلیمی و گیاهی متنوعی نیز برخوردار است. باید افزود که جاجرم تنها شهر استان خراسان شمالی است که به راه آهن سراسری کشور متصل می باشد.

بلیط قطار جاجرم

برخی از نقاط دیدنی جاجرم


همانگونه که گفتیم جاجرم از پوشش اقلیمی متنوعی برخوردار است. از همین رو شما می توانید از گشت و گذار در روستای ییلاقی دشت و پناهگاه حیات وحش میاندشت در جنوب شرقی این استان دیدن کنید و یا به تماشای نارین قلعه، کاروانسرای رباط قلی و محوطه تاریخی چلو بروید که در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

بلیط قطار جاجرم

سوغات و ره آورد جاجرم


سوغات اصلی شهر جاجرم را صنایع دستی آن تشکیل می دهند. چادر شب روئین، سیب روئین، حوله دستی و کلاه کرکی از جمله صنایع دستی این شهر هستند که برخی آن را به عنوان سوغات با خود همراه می برند.

بلیط قطار جاجرم

رزرو بلیط قطار جاجرم در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار جاجرم از شهرهای تهران و مشهد پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار جاجرم


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار جاجرم


برای خرید بلیط قطار جاجرم به شهرهای تهران، و مشهد علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار جاجرم


فروش بلیط قطار جاجرم از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران جاجرم


مسافرانی که بلیط قطار تهران به جاجرم را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر 8 ساعت و عبور از ایستگاه های گرمسار، سمنان، دامغان و شاهرود به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای صبا اتوبوسی، 6 تخته لوکس و شش تخته پارسی از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به جاجرم تردد می کنند.

بلیط قطار مشهد جاجرم


با خرید بلیط قطار مشهد جاجرم و عبور از ایستگاه های کاشمر، نیشابور و اسفراین مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 6 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای صبا اتوبوسی و شش تخته کویر از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از مشهد به جاجرم سفر کنید.


بلیط قطار برای مقصد جاجرم