بلیط قطار بافق

قاصدک 24

بافق چگونه شهری است؟


بافق یکی از شهرهای استان یزد است که از جنوب با استان کرمان هم جوار است. بافق یکی از مهم ترین قطب های معدنی کشور به شمار می آید که معادن سنگ آهن چغارت و سرب را در دل خود جای داده است. این را هم باید اضافه کرد که بافق تنها شهرستان استان یزد است که دارای نخلستان های پهناور می باشد. اهمیت بافق برای صنعت کشور به اندازه ای است که این شهر دارای چندین خط آهن به شهرهای مهم کشور است.

بلیط قطار بافق

برخی از نقاط دیدنی بافق


بافق که بزرگ ترین شوره زار استان یزد است، از آثار دیدنی تهی نیست. در این شهر کویری شما می توانید به دیدار مشهورترین اثر این شهر یعنی باغ تیتو بروید و یا از سیر در کمپ کویر شن و شادن، پارک آهن و نیز پارک آبشار لذت ببرید. در اطراف بافق نیز چندین روستای دیدنی وجود دارند که دیدن آنها خالی از لطف نیست. از جمله این روستاها می توان به روستای مبارکه، روستای شادکام و روستای بیدان پنج اشاره کرد.

بلیط قطار بافق

سوغات و ره آورد بافق


همانطور که گفتیم بافق دارای نخلستان های وسیعی می باشد. از همین رو محصولات مرتبط با نخل در زمره سوغاتی های این شهر قرار دارند. صنایع دستی این شهر که از الیاف نخل تهیه شده اند و در گویش محلی به آنها مغ گفته می شود، سوغات مهم این شهر هستند. حصیرهای زیرانداز، بادبزن و کلاه حصیری از فراورده های الیاف نخل هستند.

بلیط قطار بافق

راه آهن بافق


ایستگاه راه آهن بافق به دلیل موقعیت استراتژیک و میزان حمل بار و مسافر، مهم ترین ایستگاه استان یزد به شمار می آید. این ایستگاه که پیش از انقلاب به بهره برداری رسیده است، بخشی از خط آهن یزد است که به دلیل وجود معادن بیشمار مانند چادرملو و چغارت از اهمین فوق العاده ای برخوردار است.

بلیط قطار بافق

رزرو بلیط قطار بافق در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار بافق از شهرهای تهران، مشهد، کرمان، اصفهان، یزد، زاهدان و بندرعباس پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار بافق


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار بافق


برای خرید بلیط قطار بافق به شهرهای تهران، مشهد، کرمان، اصفهان، یزد، زاهدان و بندرعباس علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار بافق


فروش بلیط قطار بافق از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار مشهد بافق


مسافرانی که بلیط قطار مشهد بافق را تهیه کرده اند، می توانند با طی مسیری نزدیک به 14 ساعت از مشهد به بافق برسند. قطارهای غزال ریل سفر،از جله قطارهایی هستند که با عبور از ایستگاه های کاشمر، تربت حیدریه، طبس و چادرملو مسافران را به بافق می رسانند.

بلیط قطار تهران بافق


مسافرانی که بلیط قطار تهران به بافق را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر 10 ساعته و عبور از ایستگاه های قم، فیروزآباد، بادرود، نایین، میبد و یزد به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای لوکس شش نفره و غزال بن ریل از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به بافق تردد می کنند.

بلیط قطار کرمان بافق


با خرید بلیط کرمان بافق و عبور از ایستگاه های زرند و سی ریز مسافران می توانند در مدت زمان 4 ساعت به مقصد خود در بافق یزد برسند. گفتنی است که قطارهای غزال بن ریل و لوکس شش نفری از جمله قطارهایی هستند که در این مسیر تردد می کنند.

بلیط قطار اصفهان بافق


با خرید بلیط قطار اصفهان بافق مسافران می توانند سوار بر قطارهایی چون 4 تخته البرز و طی مسیر 6 ساعت و نیم به مقصد برسند. برای رسیدن به بافق نیز عبور از ایستگاه های ورزنه و یزد لازم است.

بلیط قطار بندرعباس بافق


مسافرانی که بلیط قطار بندرعباس بافق را تهیه کرده اند باید برای رسیدن به مقصد خود از ایستگاه های گل گهر، سیرجان و بردسیر عبور کنند. این مسافران با طی مسیر نزدیک به 10 ساعت و سوار بر قطارهایی چون لوکس شش نفری و غزال بن ریل به مقصد خواهند رسید.

بلیط قطار زاهدان بافق


با خرید بلیط قطار زاهدان بافق و عبور از ایستگاه های بم، کرمان و زرند می توان از زاهدان به بافق رسید. باید اضافه کرد که این مسیر نزدیک به 13 ساعت است که با قطارهایی چون درجه یک شش تخته میلاد طی می شود.

بلیط قطار یزد بافق

مسیر یزد به بافق چندان طولانی نیست. می توان با خرید بلیط قطار یزد بافق و طی مسیری 2 ساعته به مقصد رسید. قطارهای غزال ریل سفر از جمله قطارهایی هستند که در این مسیر تردد می کنند.


بلیط قطار برای مقصد بافق
بلیط قطار از مبدا بافق