بلیط قطار اقلید

قاصدک 24

اقلید چگونه شهری است؟


اقلید یکی از شهرهای شمالی استان فارس می باشد که دارای آب هوایی سرد و کوهستانی است. این شهر دومین منطقه مرتفع در استان فارس پس از صفاشهر و ششمین شهر مرتفع در کشور است. ارتفاعات برفگیر اقلید تقریباً تا اوایل فصل بهار مناظر منحصر بفردی برای گردشگران رقم می زنند که همین امر نیز موجب شده تا مسافران بسیاری برای سفر به فارس، خواهان خرید بلیط قطار اقلید باشند.

نمایی از شهر اقلید


برخی از نقاط دیدنی اقلید


آثار دیدنی بسیاری نظیر حوضچه دختر گبر، کتیبه تنگ براق، کوشک زر، کتیبه کوه بل، باتلاق گور بهرام و چشمه شیرین و تل باکون (بکان) در این شهرستان قرار دارند که همگی به خوبی گواه قدمت تاریخی اقلید می باشند. پارک انقلاب، تفرج گاه محمد رسولالله، سرداب، بید سبحان، قدمگاه سده، چشمه بالنگان حاجیآباد، آسپاس، باغ گل خارستان، قلعه شهرآشوب، قوره دان امامزاده اسماعیل، چشمه امامزاده سید محمد کافتر و... نیز از جمله دیگر جاذبه های دیدنی این شهر هستند.


راه آهن اقلید


ایستگاه راه آهن اقلید در فاصله 179 کیلومتری از راه اهن یزد بنا شده است. این ایستگاه در واقع یکی از 11 ایستگاه قطار واقع شده در مسیر خط آهن یزد اقلید می باشد که به طول 274 کیلومتر احداث شده است.


رزرو بلیط قطار اقلید در قاصدک 24


برای رزرو بلیط قطار اقلید از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع (عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار اقلید


بدون شک اینکه بلیط قطار اقلید خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار اقلید


برای خرید بلیط قطار اقلید به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطارهای لوکس 4 تخته البرز و 4 تخته پلور سبز از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیر اقلید تردد می کند.


فروش بلیط قطار اقلید


فروش بلیط قطار اقلید از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی (هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران اقلید


مسافرانی که بلیط قطار تهران اقلید را خریداری کرده اند، باید برای رسیدن به مقصد 11 ساعت را طی کنند. ضمن اینکه قطارهای لوکس 4 تخته البرز و 4 تخته پلور سبز با عبور از ایستگاه های نمکزار، قم، کاشان، اصفهان، شهرضا و آباده مسافران خود را در ایستگاه اقلید پیاده خواهند کرد.


برای خرید بلیط قطار صفاشهر کلیک کنید
 

بلیط قطار برای مقصد اقلید
بلیط قطار از مبدا اقلید