بلیط قطار ارومیه

قاصدک 24

ارومیه چگونه شهری است؟


ارومیه شهری در شمال غربی ایران است که دهمین شهر پر جمعیت کشور به شمار می رود. این شهر با 1332 متر ارتفاع در میان دشت ارومیه قرار گرفته است. ارومیه هم مانند همسایه اش تبریز شهر اولین های ایران دانسته می شود. تأسیس اولین بیمارستان به شیوه نوین، نخستین مدرسه، مرکز آموزش پزشکی، نشریه و شبکه استانی موجب شده تا این شهر در ردیف شهرهای پیشگام ایران قرار گیرد.

بلیط قطار ارومیه

برخی از نقاط دیدنی ارومیه


ارومیه جاهای دیدنی کم ندارد؛ از مکان های تاریخی تا جاذبه های طبیعی در تمام فصل های سال گردشگران را به خود می خواند. چشمه آب گرم هفت آباد، آبشار سوله دوکل، دره قاسملو، دریاچه مارمیشو، پارک جنگلی شیخ تپه، دریاچه ارومیه و نیز مکان های تاریخی چون قلعه کاظم داشی، بازار تاریخی و موزه ارومیه، کلیسای ننه مریم، سه گنبد و مسجد جامع ارومیه محبوب گردشگران از اقصی نقاط ایران هستند.

خرید انلاین بلیط قطار ارومیه

سوغات و ره آورد ارومیه


محبوب ترین سوغات ارومیه نقل است که در شکل های مختلف از نقل زعفرانی و نقل بیدمشک تا نقل گل محمدی عرضه می شود. علاوه بر این خوراکی خوشمزه، حلوای گردو و عرقیات این شهر و نیز شیرینی های سنتی چون لوزانک و سوجوق در کنار صنایع دستی مانند رودوزی، ظریف کاری و فرش از سوغاتی های محبوب آذربایجان غربی به شمار می روند.

رزرو بلیط قطار ارومیه

رزرو بلیط قطار ارومیه در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار ارومیه از تهران پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع (عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار ارومیه


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. همچنین گفتنی است خرید بسیاری از بلیط عای قطار در مسیر ارومیه نظیر بلیط قطار ارومیه مشهد از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد. شایان ذکر است برای مشاهده سایر قیمت های بلیط قطار ارومیه نظیر قیمت بلیط قطار ارومیه استانبول نیز میتوانید به همین سامانه مراجعه نمایید.

خرید بلیط قطار ارومیه


برای خرید بلیط قطار ارومیه به شهر تهران علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار ارومیه


فروش بلیط قطار ارومیه از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد ارومیه
بلیط قطار از مبدا ارومیه