بلیط اتوبوس ملایر

قاصدک 24

ملایر چگونه شهری است؟


ملایر شهری تاریخی با آب‌هوای نیمه خشک و سرد است که در همدان قرار دارد. جاذبه‌های گردشگری و باستانی این شهر تنوع زیادی داشته و شما می‌توانید فضای سبز بسیار زیادی در آن پیدا کنید. همچنین جالب است بدانید ملایر در گذشته سرزمین آتش نیز نامیده می‌شده و اکنون قطب صنعت مبل سازی و صنایع دستی چوبی در ایران است. پس اگر قصد دارید سری به شهر انگورهای معروف در غرب کشور بزنید؛ این مطلب را از دست ندهید! شما می‌توانید با رزرو بلیط اتوبوس ملایر به جای‌جای این شهر توریستی سفر کنید و لحظات بسیار نابی را برای خود به ثبت برسانید.


خرید بلیط اتوبوس ملایر

برخی از نقاط دیدنی ملایر

 

همانطور که گفتیم ملایر همدان دیدنی‌های بی‌نظیری دارد که هرکدام قدمت زیادی داشته و طرفداران زیادی دارند. در زیر بهترین جاهای دیدنی ملایر را که با گرفتن بلیط اتوبوس ملایر قابل بازدید هستند مشاهده می‌کنید:

 • مجموعه بام ملایر

 • برج خانقلی ملایر

 • آتشکده نوشیجان ملایر

 • قلعه باستانی انوچ (Anuch Ancient Castle)

 • دریاچه سد کلان

 • پارک مینی ورلد ملایر (Mini World of Malayer)

 • پارک سیفیه

 • تالاب کرد خورد (تالاب آق گل ملایر)

 • منطقه حفاظت‌ شده لشگردر

 • غار کسب ملایر (روستای جوکار)

 • شهر زیر زمینی سامن

 • موزه لطفعلیان ملایر

 • بازار ملایر همدان
قیمت بلیط اتوبوس ملایر در سال 1402


اکنون نوبت به آشنایی با قیمت بلیط اتوبوس ملایر 1402 می‌رسد. همانطور که می‌دانید شرکت‌های مسافربری گوناگونی در این زمینه فعالیت می‌کنند که می‌توانیم به شرکت‌های ایران پیما، رویال سفر، سیروسفر و... اشاره کنیم. رزرو بلیط اتوبوس ملایر از هرکدام این شرکت‌ها دارای قیمت متفاوتی بوده و همین امر سبب می‌شود هزینه‌ها یکسان نباشند. عامل دیگری که بر قیمت بلیط اتوبوس ملایر تاثیرگذار می‌گذارد، مسیر سفر و میزان مسافت تا مقصد است. به عنوان مثال بلیط اتوبوس ملایر مشهد گران‌تر از قیمت بلیط اتوبوس ملایر زنجان برآورد می‌شود؛ چرا که ملایر تا مشهد بسیار دورتر از فاصله‌ی ملایر تا زنجان است
.

آخرین عاملی که به آن می‌پردازیم، نوع اتوبوسی است که بلیط آن را خریداری می‌کنید. در واقع اگر شما به دنبال خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ملایر از اتوبوس‌های VIP باشید، هزینه‌ی بیشتری را نسبت به اتوبوس‌های معمولی خواهید پرداخت. پس توصیه می‌کنیم قبل از هراقدامی عوامل گفته شده را بررسی کنید تا بتوانید مناسب‌ترین بلیط اتوبوس ملایر را باتوجه به شرایط خود تهیه کنید. در ادامه‌ی مطلب به نحوه‌ی خرید آن نیز می‌پردازیم.

نکات مهم در خرید بلیط اتوبوس ملایر


در زمان خرید بلیط اتوبوس ملایر باید به این نکته توجه داشته باشید که 2 روش برای انجام این کار وجود دارد. روش اول، قدیمی‌ترین روش خرید، یعنی مراجعه‌ی حضوری به ترمینال‌ها و پایانه های ملایر است. این روش نه تنها زمان زیادی از شما می‌گیرد؛ بلکه هزینه‌های شما را نیز بالا می‌برد.

در مقابل، روش دوم این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید بدون مراجعه‌ی حضوری و تنها در چند دقیقه بلیط اتوبوس ملایر خود را خریداری کنید و نگران هزینه‌های رسیدن به ترمینال و هدر رفتن زمان نباشید. این روش که امروزه محبوب‌ترین و آسان ترین روش رزرو بلیط اتوبوس شناخته می‌شود؛ خرید آنلاین از سایت
 
بلیط اتوبوس ملایر است. برای این امر کافی‌ست به سراغ آژانس‌های مسافرتی معتبر مانند قاصدک24 رفته و برای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ملایر اقدام کنید.


بلیط اتوبوس به مقصد ملایر
بلیط اتوبوس از مبدا ملایر
نحوه رزرو بلیط اتوبوس ملایر در قاصدک24


برای خرید بلیط اتوبوس ملایر از قاصدک24 می‌بایست طبق مراحل زیر عمل کنید:

 1. در ابتدا به بخش اتوبوس در سایت قاصدک24 بروید.

 2. شهر مبدا و مقصد خود را وارد کنید.

 3. تاریخ رفت را پر کرده و بر گزینه جستجو کلیک کنید.
 4. پس از انجام این مراحل تمامی بلیط‌های موجود در مسیر انتخابی شما نمایش داده می‌شوند.  شما می‌توانید با توجه به اولویت خود (ساعت حرکت، شرکت مسافربری، قیمت بلیط اتوبوس ملایر و...) فیلترهای جستجو را تغییر داده و مناسب‌ترین بلیط را برای خود خریداری کنید.


  سوالات متداول در مورد بلیط اتوبوس ملایر

  پایانه ملایر در کجا قرار دارد؟

  ترمینال ملایر در استان همدان، ملایر و بلوار امام رضا واقع شده است.

  چگونه بلیط اتوبوس ملایر را کنسل کنیم؟

  شما می‌توانید بلیط اتوبوس ملایر قاصدک24 را از پنل خود در سایت انتخاب کرده و آن را لغو کنید. البته باید توجه داشته باشید هرچه به زمان حرکت نزدیک می‌شویم، میزان جریمه و کسری از هزینه بلیط بیشتر می‌شود. برای اطلاعت بیشتر می‌توانید صفحه‌ی «راهنمای کنسلی بلیط اتوبوس» از قاصدک 24 را مطالعه کنید.

  برای سفر با اتوبوس از چند دقیقه قبل در ترمینال ملایر حضور داشته باشیم؟

  اگر با محیط ترمینال ملایر یا شهر سکونت خود آشنا هستید، 20 دقیقه زمان کافی‌ست. در غیر این صورت توصیه می‌کنیم 40 دقیقه زودتر از ساعت حرکت به ترمینال مراجعه کنید.

  بار مجاز در سفر با اتوبوس های ملایر چقدر است؟

  حداکثر میزان بار مجاز برای هر مسافر 20 کیلوگرم بوده و درصورت وزن بیشتر می‌بایست درخواست خود را با شرکت مربوطه در ترمینال درمیان بگذارید.