بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
قاصدک 24

خرید بلیط اتوبوس ترمینال کاوه


ترمینال کاوه بزرگ‌ترین ترمینال اصفهان شناخته می‌شود که در سال 1370 و در خیابان کاوه تاسیس شد. این پایانه در سال 1396 مورد بازسازی قرار گرفت و امکانات بیشتری به آن اضافه شد. امروزه شما می‌توانید برای سفر به نقاط مختلف کشور به ویژه شهرهای شمالی و غربی از خرید بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان استفاده کنید. 16 شرکت و تعاونی مسافربری نیز در ترمینال کاوه دایر هستند که شامل رویال سفر، سیر و سفر، عدل اصفهان، ایران پیما، لوان نور و همسفر چابکسواران و... می‌شوند. همچنین این ترمینال از مجهزترین پایانه‌های کشور است که از بهترین امکانات آن می‌توانیم به هتل مجهز با ظرفیت 80 نفر، اتوبوس‌های
VIP، اتاق مادر و کودک، رستوان و کافی شاپ، غرفه‌های صنایع دستی و سوغاتی، فضای سبز، دستگاه‌های خود پرداز، شارژ تلفن همراه، تاکسیرانی، فروشگاه‌های مختلف و نمازخانه اشاره کنیم.

ترمینال کاوه اصفهان

خوب است بدانید اتوبوس های ترمینال کاوه به طور متداول از لحاظ فنی چک می‌شوند و دارای کارت معاینه فنی هستند. بنابراین برای تجربه سفری امن و آسان و آشنایی با نحوه خرید بلیط ترمینال کاوه اصفهان با قاصدک24 همراه شوید.

قیمت بلیط اتوبوس ترمینال کاوه


در این بخش قصد داریم به سراغ بررسی قیمت بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان برویم و شما را عوامل موثر بر آن آشنا کنیم. همانطور که می‌دانید شرکت‌های اتوبوسرانی زیادی در ترمینال کاوه فعال هستند و خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهند. به عنوان مثال از مهمترین عواملی که بر
قیمت بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان تاثیر می‌گذارد، نوع اتوبوسی است که آن را انتخاب می‌کنید. اتوبوس‌های VIP از امکانات رفاهی بیشتری برخوردار هستند و به مراتب هزینه بیشتری نیز دارند. بنابراین اگر قصد دارید سفر بهتر و لذت‌بخشی را تجربه کنید حتما در حین خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان از قاصدک 24، اتوبوس‌های وی آی پی را انتخاب نمایید.

خرید بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان همسفر

عامل بعدی که قیمت بلیط را افزایش یا کاهش می‌دهد، به مسیر موردنظر شما مربوط می‌شود. به عنوان مثال بلیط اتوبوس کاوه اصفهان به تهران هزینه بیشتری نسبت به شهرهای دورتر دارد و این موضوع به فاصله‌ی مبدا و مقصد سفر شما بستگی دارد. لذا توصیه می‌کنیم حتما قبل از تهیه بلیط اتوبوس ترمینال کاوه عوامل گفته شده را بررسی کنید تا با آگاهی کافی از هزینه‌ها اقدام به خرید نمایید. در ادامه به فروش بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان و تهیه آن به صورت کاملا اینترنتی می‌پردازیم.

نحوه رزرو بلیط اتوبوس ترمینال کاوه در قاصدک 24


برای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان از قاصدک 24 مطابق مراحل زیر عمل کنید تا بلیط خود را در کمترین زمان دریافت نمایید:

  1. ابتدا به بخش خرید بلیط اتوبوس در قاصدک 24 مراجعه کنید.

  2. شهر مبدا و مقصد سفر خود را وارد نمایید.

  3. تاریخ رفت را پر کرده و بر گزینه جستجو کلیک کنید.

  4. پس از انجام این مراحل تمامی بلیط‌های موجود در مسیر انتخابی شما نمایش داده می‌شوند.

  5. حال برای مشاهده‌ی لیست اتوبوس های ترمینال کاوه اصفهان باید پایانه مبدا یا مقصد خود را از پنجره سمت چپ صفحه بر روی ترمینال صفه قرار دهید. با این کار سایر بلیط‌ها از لیست جستجو حذف شده و تنها بلیط‌هایی ارائه می‌شوند که از این ترمینال حرکت می‌کنند یا به آن می‌رسند.

  6. در مرحله بعدی می‌توانید شماره صندلی خود را با آگاهی از جنسیت مسافران کناری خود در اتوبوس انتخاب کنید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال کاوه اصفهان

خوب است بدانید در حین جستجوی بلیط خود می‌توانید به جز فیلتر انتخاب پایانه از سایر فیلترها مانند ساعت حرکت اتوبوس های ترمینال کاوه اصفهان و شرکت حمل و نقل نیز استفاده کنید. همچنین اگر به دنبال خرید ارزان ترین بلیط اتوبوس ترمینال کاوه هستید؛ مرتب سازی را برروی کمترین قیمت قرار دهید. این فیلترها به شما کمک می‌کنند روند خرید بلیط را به آسان‌ترین شکل انجام دهید و در کمترین زمان بلیط دلخواه خود را پیدا کنید.

خوب است بدانید امکان خرید بلیط اتوبوس صفه اصفهان نیز از قاصدک 24 وجود دارد. افزون بر این موارد، می‌توانید از رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما در قاصدک 24 نیز استفاده کنید و برای شهرهای داخلی یا خارجی خود بلیط و هتل تهیه کنید.

نکات مهم در مورد استرداد بلیط اتوبوس ترمینال کاوه


در قاصدک 24 شرایط استرداد بلیط اتوبوس بسیار آسان بوده و شما می‌توانید بلیط خود را در کمترین زمان کنسل کنید. برای این کار باید به پنل کاربری خود در سایت قاصدک 24 مراجعه کنید و کنسلی بلیط اتوبوس خود را انتخاب نمایید. سپس بر گزینه استرداد کلیک کرده و روند را به اتمام برسانید. هزینه‌ی بلیط ترمینال کاوه اصفهان پس از کسر جریمه به حساب شما واریز خواهد شد. برای آگاهی از میزان جریمه جدول زیر را مشاهده کنید که براساس زمان درخواست کنسلی تا 
ساعت حرکت اتوبوس های ترمینال کاوه اصفهان محاسبه می‌شود.

جریمه کنسلی از زمان خرید تا 1 ساعت قبل از حرکت 10 درصد
جریمه کنسلی از 1 ساعت قبل از حرکت تا بعد از حرکت 50 درصد


سوالات متداول در مورد اتوبوس‌های ترمینال کاوه اصفهان

آدرس ترمینال کاوه: خيابان كاوه اصفهان، بعد از پل چمران
با رزرو بلیط اتوبوس ترمینال کاوه می‌توانید به استان‌های زیادی سفر کنید که پرتددترین آن‌ها شامل تهران، اردبیل، بندر انزلی، بابلسر، چالوس، شیراز، گرگان و یزد می‌شوند.
برای کنسلی بلیط اتوبوس ترمینال کاوه می‌بایست به پنل کاربری خود در قاصدک24 مراجعه کرده و اقدام به لغو آن نمایید. البته باید توجه داشته باشید هرچه به زمان حرکت نزدیک می‌شویم، میزان جریمه و کسری از هزینه بلیط بیشتر می‌شود.
دسترسی به این پایانه دشوار نبوده و شما می‌توانید از مترو، اتوبوس و تاکسی برای رسیدن به آن کمک بگیرید و به بخش شمالی شهر بروید.
اصفهان دارای 4 ترمینال است که شامل ترمینال‌های کاوه، صفه، زاینده رود و پایانه جی می‌شود.
بله، شما می‌توانید بلیط اتوبوس ترمینال کاوه را برای سفر به تهران و سایر شهرهای ایران از قاصدک 24 خریداری کنید.