تور نوروز 1402

فیلتر تورها:

برای اطلاع از جزئیات بیشتر فایل pdf را مطالعه کنید.

برای رزرو تورهای نوروزی با گروه پشتیبانی قاصدک ۲۴ تماس حاصل فرمایید

تماس بگیرید

سوالات متداول

چگونه بهترین تورهای نوروز ۱۴۰۲ را خریداری کنیم؟

برای خرید و رزرو بهترین تورهای نوروزی در اروپا و آسیا با تیم قاصدک 24 تماس بگیرید و تور خود را در کمترین زمان تهیه کنید.

آیا قیمت تور خارجی نوروز 1402 با ایام دیگر تفاوت دارد؟

بله، معمولا هزینه تورهای نوروزی خارجی بیشتر از سایر ایام سال هستند ولی با تخفیف‌های ویژه قاصدک 24 می‌توانید قیمت آن را کاهش دهید.

آیا تمامی تورهای خارجی نوروز 1402 به صورت هوایی برگزار می‌شوند؟

بله، تمامی تورها هوایی هستند ولی ممکن است با توجه به نوع تور، ترانسفر بین شهری به صورت زمینی یا دریایی نیز وجود داشته باشد.

آیا مبدا تمامی تورها از تهران است؟

بله، تورهای نوروز 1402 از تهران برگزار خواهند شد.

پروازهای غیرمستقیم در چه شهرهایی توقف می‌کنند؟

اگر برای مقصد سفر شما پروازهای مستقیم ارائه نشده است، می‌بایست در ترکیه، قطر یا امارات توقف نمایید و سپس مجددا سفر هواپیما شوید. پرواز‌های ترکیش ایرلاین در استانبول، قطر ایرویز در دوحه و امارات در دبی توقف خواهند کرد. این توقف چند ساعته به صورت ترانزیت بوده و نیازی به تهیه ویزا ندارد.

شرایط اقامت در اتاق‌های سه نفره چیست؟

اگر قصد اقامت در اتاق‌های سه نفره را دارید، باید بدانید تخت سوم از نوع سفری می‌باشد و به صورت موقت در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.

آیا سن کودکان در نرخ تور نوروز 1402 تاثیر دارد؟

بله، سن کودکان نیز بر قیمت تورهای نوروزی موثر هستند. مبنای آن نیز سن کودک در زمان بازگشت از سفر خواهد بود.

محبوب‌ترین تورهای نوروزی 1402

تعطیلات نوروزی فرصت مناسبی برای یک سفر فراموش نشدنی به خارج از کشور هستند. در این ایام می‌توانید با تورهای ویژه عید نوروز قاصدک 24 به کشورهای محبوبی همچون ترکیه، تایلند، هند، روسیه و فرانسه سفر کنید و لحظات لذت‌بخشی را تجربه نمایید. در مورد بهترین تورهای خارجی نوروز 1402 نیز باید بگوییم سفر به دور اروپا، شهرهای ترکیه و تورهای ترکیبیِ جذابی همچون سوئیس-ایتالیا از طرفداران بیشتری میان گردشگران برخوردارند.

انواع تورهای نوروز در قاصدک24

تور نوروز خارجی قاصدک 24 به مقصد محبوب‌ترین کشورهای اروپایی و آسیایی در دو نوع انفرادی و گروهی ارائه می‌شود. هر کدام از این تورها نیز به صورت تک مقصدی یا تورهای ترکیبی قابل خریداری هستند. پس اگر قصد دارید همراه خانواده یا دوستان خود به سفر بروید و با بهترین مقاصد توریستی در دنیا آشنا شوید؛ تورهای انفرادی را برای یک مقصد یا ترکیبی از مقاصد مختلف تهیه کنید. در غیر این صورت می‌توانید تورهای نوروزی قاصدک 24 را به صورت گروهی رزرو کرده و لحظات خاطره‌انگیزی داشته باشید. برای رزرو تورهای نوروز ۱۴۰۲ نیز تنها باید با تیم قاصدک 24 (75269-021) تماس بگیرید.

خدمات تورهای خارجی نوروز 1402 در قاصدک 24 شامل موارد زیر می‌شوند:

عوامل تأثیرگذار بر قیمت تور نوروزی

تقیمت تورهای نوروز ۱۴۰۲ به عوامل مختلفی بستگی دارند که بهتر است قبل از رزرو با آن‌ها آشنا شوید. اولین عاملی که قصد بررسی آن را داریم، مقصد سفر است. نرخ تور نوروز 1402 می‌تواند بر اساس کشوری که انتخاب می‌کنید، افزایش یا کاهش یابد. همچنین در تورهای انفرادی مدت زمان اقامت بر هزینه تور شما تاثیر خواهد گذاشت؛ ولی در تورهای ترکیبی این مدت زمان قابل تغییر نبوده و ثابت است. از دیگر عوامل موثر بر قیمت تورهای نوروزی می‌توانیم به نوع درجه هتل و نوع ایرلاین اشاره کنیم. همچنین اگر قصد دارید تور نوروز خارجی خود را با قیمت کمتری رزرو کنید؛ حتما تا پایان آذر ماه 1401 اقدام نمایید. با این کار از تخفیف‌های شگفت‌انگیزی بهره‌مند خواهید شد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

بهترین زمان رزرو تورهای نوروز ۱۴۰۲

قاصدک 24 برای تورهای نوروز ۱۴۰۲ تخفیف‌های زیادی گذشته و به شما امکان تجربه یک سفر دلچسب را در تعطیلات بهاری خواهد داد. پس چه زمان بهتر از وقتی که بتوانید قیمت تور خود را کاهش دهید و از تخفیف‌های شگفت‌انگیز قاصدک 24 بهره‌مند شوید:

فراموش نکنید برای دریافت این تخفیف‌ها و پیش فروش تورهای نوروزی تنها تا پایان آذر ماه 1401 وقت دارید!