تورج دهقانی زنگنه، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری: قیمت بلیط هواپیما طی جلساتی در هفته آینده تعیین می‌شود.

به گزارش قاصدک 24؛ زنگنه اعلام کرده است شایعاتی که در روزهای اخیر مبنی بر افزایش قیمت بلیط هواپیما به گوش می رسد مربوط به صحبت های ایرلاین ها با هم برای رسیدن به یک تصمیم مشخص است که به بیرون درز پیدا کرده است. وی یادآور شد که این سازمان هنوز تصمیمی مبنی بر افزایش قیمت بلیط هواپیما نگرفته و قرار است طی جلساتی که در هفته آینده پیرامون تعیین نرخ بلیط هواپیما برگزار می گردد، در این خصوص صحبت شود.

زنگنه همچنین با توجه به نگرانی مردم در خصوص افزایش قیمت بلیط هواپیما مشهد اعلام داشت که حداقل قیمت بلیط هواپیما در این مسیر 350 تومان است. به گفته تورج دهقانی زنگنه هم اکنون بلیط های هواپیما مشهد در بازه نرخی 350 تا 700 هزار تومان به فروش می رسند و حرف و حدیث هایی که در خصوص فروش بلیط های 940 هزار تومانی به وجود آمده به کلاس پروازی این بلیط ها مربوط است.

براساس صحبت های رئیس سازمان هواپیمایی کشوری بلیط های 940 تومانی مشهد مربوط به کلاس تجاری برخی از ایرلاین ها است و این قیمت گذاری با توجه به بیزینس بودن این هواپیماها صورت گرفته است. وی در پایان اظهار داشت که در جلسات آتی قرار است با همکاری مجلس و قوه قضاییه برای حفظ صنعت هوایی تمهیداتی اندیشیده و به موضوع تعیین قیمت بلیط هواپیما رسیدگی شود.