یک مسافر کانادایی که از کبک عازم تورنتو بود پس از پرواز، در حالی که خود را در مکانی خاموش و تاریک پیدا کرد، متوجه شد در هواپیما جا مانده است.

به گزارش قاصدک 24؛ تیفانی آدامز اعلام کرده است در طول پرواز به خواب رفته و وقتی بیدار شده است خود را در هواپیمایی پارک شده یافته است. در حالی که هنوز کمربند ایمنی اش بسته بوده و به شدت احساس سرما می کرده است.

به گفته تیفانی پس از این اتفاق که در تاریخ نهم ژوئن رخ داده است وی هر شب دچار وحشتی شدید شده و از خواب می پرد. شرکت هواپیمایی کانادا نیز با تائید این اتفاق در حال بررسی عوامل آن است.

تیفانی این اتفاق را اینگونه شرح می دهد که چند ساعت پس از فرود در حالی که احساس سرمای شدیدی داشته از خواب بیدار شده و خود را در یک هواپیمای پارک شده می یابد. وی بلافاصله سعی می کند تا برای کمک تماس بگیرد اما متوجه می شود که باتری گوشی اش تمام شده است. در نهایت یک متصدی حمل چمدان او را پیدا کرده و مسئولان را از این وضعیت آگاه می کند.

به گزارش بی بی سی شرکت هواپیمایی کانادا به این مسافر پیشنهاد داده است تا با خودروی مخصوص به هتل رفته و شب را در آنجا سپری کند اما آدامز با رد این پیشنهاد به خانه خود بازگشته است.