هواپیمایی ایران ایر از راه اندازی پروازهای هفتگی ساری – تبریز و بالعکس با استفاده از هواپیماهای ای تی آر این شرکت خبر داد.

به گزارش قاصدک 24؛ حسن کبریایی، رییس شعبه گلستان و مازندران ایران ایر اعلام داشت این شرکت از مبدا ساری به تبریز و بالعکس، پروازهای تازه ای را راه اندازی کرده است که اولین پرواز آن ساعت 16 و 20 دقیقه روز چهارشنبه 28 فروردین ماه از ساری عازم تبریز خواهد شد.

به گفته کبریایی این پرواز از این پس، روز چهارشنبه هر هفته و با استفاده از هواپیماهای ای تی آر به انجام می رسد. پرواز ساری – تبریز در حال حاضر یک پرواز اقتصادی است و در صورت استقبال از آن، ظرفیت پرواز افزایش می یابد.

رییس شعبه گلستان و مازندران در ادامه صحبت های خود به مسیرهای پروازی این شرکت با استفاده از ناوگان ای تی ار از جمله پروازهای ساری به مقاصد تهران، مشهد و تبریز، پرواز نوشهر و رامسر به تهران و پروازهای گرگان به تهران و مشهد اشاره کرد و برقراری پرواز گرگان - رشت - تبریز را نیز منوط به رفع موانع عملیاتی دانست.

گفتنی است در حال حاضر شرکت هواپیمایی ایران ایر با در اختیار داشتن 13 فروند هواپیمای ای تی آر در تلاش برای افزایش پروازهای استانی، محلی و منطقه ای خود است.

لازم به ذکر است برنامه پروازهای تهران - ساری - تبریز هواپیمایی ایران ایر که روز چهارشنبه هر هفته انجام می شود نیز در تصویر خبر قابل مشاهده است.