هواپیمایی ایران ایرتور اعلام کرد بلیطی بالاتر از جدول دامنه نرخ بلیط پروازهای داخلی نفروخته است و خبر گرانفروشی این شرکت صحت ندارد.

به گزارش قاصدک 24؛ ایران ایرتور در واکنش به خبر اعلام شده از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی مبنی بر جریمه دو شرکت ماهان و ایرتور به دلیل گرانفروشی، بیان داشت این شرکت تمامی بلیط های پروازهای داخلی خود را از اسفند ماه گذشته تا کنون با رعایت موازین و دامنه نرخی تعیین شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری به فروش رسانده است. این ایرلاین در ادامه اعلام کرده است که کلیه سوابق و گزارش های فروش بلیط های ایران ایرتور در راستای اثبات این ادعا موجود می باشد و این شرکت آماده پاسخگویی در این زمینه است.

به گفته این شرکت هواپیمایی مسئولیت هرگونه خرید و فروش غیر رسمی از عهده شرکت خارج بوده و در صورت ارائه مستندات با ذکر نام مسافر، شماره بلیط، نرخ واگذاری و مشخصات عامل فروش رسمی، ایران ایرتور آماده است تا با عوامل خاطی به صورت قانونی برخورد نماید.

گفتنی است علی عابدزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی در واپسین روزهای سال 97 از جریمه دو شرکت هواپیمایی ماهان و ایران ایرتور به دلیل گرانفروشی بلیط هواپیما خبر داده و از مسافران خواسته بود در صورت خریداری بلیطی با قیمتی بالاتر از سقف تعیین شده از سوی این سازمان، موضوع را گزارش و پیگیری نمایند.

به گفته عابدزاده با جریمه این دو شرکت، کلیه مبالغ اضافه ای که از مسافران دریافت شده است به آنها عودت می شود.