سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری: نرخ بلیط پرواز تهران-نجف-نهران در ایام اربعین ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است که این نرخ حاصل توافق ایرلاین‌ها بوده است.

به گزارش قاصدک 24؛ رضا جعفرزاده، مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: "نرخ اعلام شده حاصل توافق جلسه مشترک رییس سازمان هواپیمایی کشوری و ایرلاین ها و توافق شرکتهای هواپیمایی با یکدیگر است."

وی افزود: "قطعاً ایرلاین ها در این توافق محاسبات خود را انجام داده و عوامل مختلف موثر در نرخ گذاری را در نظر گرفته اند."

جعفرزاده گفت: "قیمت بلیط پرواز در ایام اربعین برای مسیر تهران-نجف-تهران و تهران-بغداد-تهران به صورت دو طرفه ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و به صورت یکطرفه یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است. همچنین پرواز مشهد-نجف-مشهد به صورت دو طرفه ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و به صورت یکطرفه یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارد. قیمت پرواز از سایر شهرها نیز مشابه قیمت پروازهای تهران است."

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ضمن اشاره به لزوم برنامه ریزی دقیق برای فروش بلیط های اربعین گفت: "به زودی اسامی مراکز مجاز فروش پروازهای اربعین اعلام خواهد شد."

گفتنی است پیش از این محمدرضا رضایی کوچی، رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفته بود: "قیمت بلیط هواپیما اربعین باید از سوی ایرلاین ها حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شود."