بریتیش ایرویز برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خود دست به اقدامات جدیدی زده و اقلام جدیدی را به منوی غذایی خود افزوده است.

بریتیش ایرویز برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خود دست به اقدامات جدیدی زده و اقلام جدیدی را به منوی غذایی خود افزوده است.

به گزارش قاصدک 24، بریتیش ایرویز اعلام کرده است که میلیونها پوند بر روی سیستم پذیرایی بخش ورلد تراولر، (کابین اقتصادی مخصوص مسافرت هایی با مسافتهای طولانی) سرمایه گذاری کرده است تا منوی جدید و هیجان انگیزی را برای افزایش کمیت و کیفیت غذاها و میان وعده ها در طول پرواز تهیه کند.

پیش از این، مشتریانی که در این کابین مسافرت می کردند، با توجه به زمان و طول پرواز خود در هر سه ساعت با غذاهای سبک یا میان وعده های رایگان و همچنین نوشیدنی های گرم و سرد پذیرایی می شدند. منوی غذایی جدید از ۱۷ ژانویه سرو می شوند و منوها هم هر شش ماه تغییر می کنند.

کارولینا مارتینولی، مدیر برند و تجربه مشتریان در بریتیش ایرویز می گوید: "مشتری ها می گویند که سرو غذاهای عالی و نوشیدنی های لذیذ در مسافرتهای طولانی باعث تغییر روحیه آنها می شود. این کار باعث جلب رضایت بیشتر مشتری ها می شود و ما می خواهیم مطمئن باشیم که تجربه ای عالی را برای آنها رقم می زنیم. هدف ما از انجام اینگونه سرمایه گذاری های عظیم، توجه بیشتر به کیفیت و کمیت غذا، ارائه غذاهای خوشمزه و تنقلات عالی در طول پرواز است."

وی افزود: "غذای اصلی ما که در چهار بخش پیش غذا، دسر و ... سرو می شود، توسط تیم آشپزان ما به گونه ای تهیه شده است که طعمی متفاوت را در ارتفاع ۱۰,۰۰۰ متری ایجاد کند و برای این کار، سلایق منطقه ای را هم با توجه به هر مسیر در نظر گرفته اند. وعده دوم غذا، یک ساندویچ خوشمزه و یا یک برش اشتهابرانگیز از پیتزا است که هر دو به همراه اسنکهایی متنوع سرو می شوند. مشتریان این خط هوایی با بیسکوییتهای نمکی و یک نوشیدنی گوارا پذیرایی خواهند شد."

مارتینولی در ادامه گفت: "هنگامی که مسافرین روی صندلی های خود مستقر شوند، با غذایی مانند یک سالاد کاسکوس پذیرایی می شوند و سپس، یک غذای اصلی متشکل از مرغ با یک سس آبجو، پوره کولکانون (خوراک ایرلندی حاوی سیب زمینی و سبزیجات پخته) و سبزیجات فصلی یا یک بشقاب حاوی سبزیجات، گوجه فرنگی و پاستا سرو می شود. کارامل نمکی Pots & Co و شکلات هم به عنوان دسر در نظر گرفته شده است و سپس، بیسکویت و پنیر برای مسافرین آورده می شود. یک برش نان و یک بطری آب از چشمه هایلند هم به همراه غذا آورده می شود."

وی همچنین اظهار داشت: "در پروازهایی با مسافت کوتاهتر که در طول روز و به مقاصدی مانند نیویورک و دبی انجام می شود، ساندویچ هایی مانند تخم مرغ و سبزی هایی مثل شاهی به همراه شکلات یا آجیل برای مشتریان سرو می شود. مسافران پروازهای طولانی تری که طی روز و به مقصدهایی مانند کیپ تاون و هنگ کنگ انجام می شوند، یک وعده غذایی گرم مانند یک برش پیتزا یا غذای محلی به همراه پاستا، نان شکلاتی، نوشیدنی و همچنین، یک نوشیدنی و یک بسته از مغزهای خوراکی «Graze» سرو می شود. در پروازهایی که به صورت شبانه انجام می شوند هم صبحانه گرم انگلیسی سرو می شود."

بریتیش ایرویز ۴٫۵ میلیارد پوند برای نصب و راه اندازی اینترنت وای فای با بهترین کیفیت و پریز برق برای هر صندلی در مدت ۵ سال آینده سرمایه گذاری کرده است تا ۱۲۸ فروند از هواپیماهای خود را که مسافتهایی طولانی را می پیمایند، به فضای داخلی جدیدی مجهز کند و ۷۲ هواپیمای جدید به ناوگان خود اضافه کند.

این شرکت هواپیمایی همچنین، اقدام به سرمایه گذاری ۶۰۰ میلیون پوند روی کلاب ورلد کرده است که شامل خدمات پذیرایی فوق العاده و تختخوابهای لوکس شرکت وایت می شود و از سال ۲۰۱۹، صندلی جدیدی به آنها خواهد افزود که دسترسی مستقیمی به راهرو خواهند داشت. گفتنی است بریتیش ایرویز در سال جاری اقدام به خدمات رسانی در شش مسیر جدید، از جمله نشویل و سیشل خواهد کرد.