دکتر مونسان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از مجموعه تفریحی و گردشگری زمستانی کیش گفت: " تاکنون چندین پروژه گردشگری به جزیره کیش افزوده شده و این مجموعه تفریحی و گردشگری زمستانی کیش که به نامهای هتل برفی و مجموعه پنگوئن نیز از آن یاد می شود با توجه به شرایط آب و هوایی گرم و شرجی جزیره یک موضوع تحول آفرین در حوزه گردشگری و یکی از جاذبه های کیش است".

دکتر مونسان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از مجموعه تفریحی و گردشگری زمستانی کیش گفت: " تاکنون چندین پروژه گردشگری به جزیره کیش افزوده شده و این مجموعه تفریحی و گردشگری زمستانی کیش که به نامهای هتل برفی و مجموعه پنگوئن نیز از آن یاد می شود با توجه به شرایط آب و هوایی گرم و شرجی جزیره یک موضوع تحول آفرین در حوزه گردشگری و یکی از جاذبه های کیش است ".

به گزارش قاصدک24؛ وی در ادامه افزود: " در دولت تدبیر و امید سعی شد هتلها فقط محل استراحت نباشند بلکه باید مجموعه هایی کامل باشند که گردشگران ساعتها بتوانند از امکانات آنها استفاده کنند. سیاستهای پیگری شده در ساخت هتلهای کیش هم بر همین اساس بوده و هر یک از هتلهای جزیره در آینده نزدیک یک مجموعه گردشگری خواهند بود".

مونسان خاطرنشان کرد: "مجموعه تفریحات زمستانی و هتل برفی کیش برای اولین بار در کشور اجرا می شود و در منطقه نیز پس از کشور امارات دومین مجموعه زمستانی است".

گفتنی است فاز اول این پروژه، شامل تفریحات برفی در بهار سال آتی به بهره برداری می رسد و در فاز دوم آن ساخت هتل آغاز خواهد شد.