به دنبال رسوایی اخیر شرکت هواپیمایی "یونایتد ایرلاینز"، این بار یک زوج انگلیسی از هواپیما بیرون رانده شدند.

به دنبال رسوایی اخیر شرکت هواپیمایی "یونایتد ایرلاینز"، این بار یک زوج انگلیسی از هواپیما بیرون رانده شدند.

به گزارش قاصدک24؛ کمتر از یک هفته پس از رسوایی شرکت هواپیمایی "یونایتد ایرلاینز" و بیرون کشیدن یک پزشک چینی به زور از داخل هواپیما، این شرکت هواپیمایی این بار یک زوج انگلیسی را در فرودگاه "لوتن" لندن به دلیل فروختن بلیت اضافی، مجبور به ترک هواپیما کرد.

این زوج که برای گذراندن تعطیلات عید پاک در کاتانیا، هتل رزرو کرده و 628 پوند برای خرید بلیت هواپیما پرداخته بودند پس از سوار شدن به آن، متوجه شدند که صندلی کافی برای آنها وجود ندارد و به همین خاطر مجبور به ترک هواپیما شدند.

این زوج اعلام کردند: "بسیار وضع تحقیرآمیزی است. خطوط هوایی بلیط اضافی فروخته است و ما مجبور شدیم هواپیما را ترک کنیم. تنها تفاوت ما با آن پزشکی که به زور از هواپیما بیرون انداخته شد این است که آنها ما را مورد ضرب و شتم قرار ندادند."

علت اصلی اینگونه مسائل این است که شرکت های هواپیمایی به طور معمول بلیت های بیشتری در مقایسه با تعداد صندلی های هواپیما می فروشند؛ چراکه بیشتر اوقات افرادی هستند که با وجود خرید بلیت در فرودگاه حاضر نمی شوند. اما زمانی که این اتفاق نیفتد و همه مسافران حاضر شوند، شرکت های هواپیمایی باید از افراد بخواهند به صورت داوطلبانه هواپیما را ترک کنند و در مقابل پاداشی نقدی برای آنها در نظر می گیرند.

با این حال به گفته این زوج انگلیسی، شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز هیچ تلاشی برای یافتن افراد داوطلب نکرد و تنها چند روز پس از ماجرا، از آنها بخاطر لغو سفرشان عذرخواهی کرد و گفت پاداشی در اختیارشان قرار خواهد داد.