ارزانترین راه برای خرید انواع بلیط سفر چیست؟

امتیاز دهید:
2 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5 ارزانترین راه برای خرید انواع بلیط سفر چیست؟- قاصدک 24
تصور کنید که قصد دارید برای یک سفر هوایی یا زمینی مهیا شوید. بدیهی است که در این راه نخستین قدم برای سفر انتخاب مقصد و سپس خرید بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس است. پس از آن نیز می توانید چمدانی ببندید و با رزرو هتل تمامی اقدامات لازم برای سفر خود را به انجام رسانید. بر این اساس همانطور که می بینید شما می توانید تمامی مراحل را به سرعت و با دقت پشت سر بگذارید البته اگر بهترین راه را برای خرید بلیط سفر و خدمات گردشگری خود انتخاب نمایید. اما ساده ترین و ارزانترین راه برای خرید این خدمات چیست؟ برای یافتن پاسخ این سوال با قاصدک 24 در ادامه این مطلب با عنوان "ارزانترین راه برای خرید انواع بلیط سفر چیست؟ " همراه باشید.

راه های خرید بلیط هواپیما؛ حضوری یا غیر حضوری؟

تا همین چند سال پیش هر مسافری برای خرید ساده ترین ملزومات مورد نیاز خود در سفر، راهی دفاتر خدمات مسافرتی می شد. کاری که در همان زمان نیز پاسخگوی نیاز مسافران نبود و با کمی و کاستی های بسیاری به انجام می رسید. در آن زمان، فردی که قصد داشت بلیط سفر خود را از این دفاتر و به صورت حضوری خریداری کند حتماً می بایست در زمان مشخصی به دفتر مراجعه میکرد. این کار از آنجایی که اغلب در ساعات اداری به انجام می رسید، نیازمند دریافت مرخصی از سوی مسافرین شاغل بود.

مرحله بعدی طی زمان و صرف هزینه ای برای رسیدن به دفاتر خدمات مسافرتی بود که این بخش نیز اغلب با ترافیک، زمان های انتظار در دفاتر خدمات مسافرتی و مواردی از این دست همراه بود. در نهایت نیز بلیطی برای مسافر صادر می شد که اغلب محدود به سلیقه اپراتور فروش بود و مسافر چندان در انتخاب آن دخیل نبود. پس خرید بلیط سفر به صورت حضوری، راهی پر هزینه و زمانبر بود و از همین رو نیز منسوخ شد.

خرید حضوری بلیط هواپیما
در مقابل، خریدهای غیرحضوری و آنلاین، هیچ یک از این مشکلات را نداشت. بر این اساس مسافری که یک سایت معتبر نظیر قاصدک 24 را برای خرید بلیط اتوبوس، قطار یا هواپیمای خود انتخاب می کرد، می توانست این بلیط را در سریعترین زمان ممکن و با بهترین قیمت خریداری کند. برای این کار تنها کافی بود تا مسافر به سایت این مجموعه مراجعه نماید، بلیط خود را با در نظر گرفتن سلیقه و بودجه خود انتخاب کند و در نهایت با اتصال به درگاه بانکی و پرداخت هزینه، بلیط مورد نظرش را خریداری نماید.

پس این خرید سلایق مشتری را در بر می گیرد، می تواند به راحتی متناسب با بودجه او جستجو شود و در نهایت در هر ساعتی از شبانه روز در 7 روز هفته قابل انجام است. از این رو ساده ترین و بهترین راه برای خرید انواع بلیط سفر است. اما چرا خرید اینترنتی بلیط هواپیما از روش حضوری آن ارزانتر است؟ برای یافتن پاسخ با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

چرا خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان است؟


همانطور که گفتیم شما در خرید اینترنتی بلیط هواپیما و انواع دیگر بلیط سفر این امکان را دارید تا با تعیین بازه نرخی تنها به جستجوی بلیط هایی بپردازید که با بودجه شما همخوانی دارند. از این رو شما در نهایت بلیطی را خریداری می کنید که هزینه آن را از قبل در نظر گرفته اید از این رو مطابق با پولی که برای سفر خود در نظر گرفته اید برای آن مهیا می شوید.

دلیل دوم نیز این است که خرید اینترنتی انواع بلیط سفر اعم از بلیط قطار، هواپیما و غیره در هر زمان و هر مکان قابل انجام است. از این رو لازم نیست شما حتماً در ساعات اداری با گرفتن مرخصی به دفاتر خدمات مسافرتی مراجعه نمایید یا هزینه ای را بابت رسیدن به محل فروش بلیط، صرف کرایه تاکسی یا اتوبوس نمایید. در نهایت مهمترین دلیل نیز این است که از آنجایی که در سالهای اخیر سایت های متعددی به فروش بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس روی آورده اند هر سامانه معتبری برای جلب رضایت مشتریان خود با برگزاری جشنواره های تخفیفی مختلف در تلاش است تا سهم قابل توجهی از بازار را از آن خود کند. در نتیجه طی این پروسه مسافر می تواند در یک معامله برد - برد یک بلیط هواپیما ارزان را از این دست سایت ها خریداری کند تا آن مجموعه نیز در ازای فروش بلیط ارزانتر، سود بیشتری را از آن خود نماید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما
استفاده از کدهای تخفیف نیز می تواند یکی از موثرترین راهکارها برای خرید بلیط هواپیما باشد. البته به شرطی که مسافر به موقع از این کدها اطلاع یابد که برای این کار نیز مشتری می تواند شبکه های اجتماعی یا سایر روش های اطلاع رسانی سایت مورد نظر خود را دنبال نماید.

در پایان یادآور می شویم که برای خرید انواع بلیط چارتر، سیستمی و سایر انواع بلیط سفر با بهترین قیمت و در کمترین زمان تنها کافی است تا سری به قاصدک 24 بزنید. شما در این مجموعه می توانید علاوه بر بلیط، بیمه مسافرتی خود را نیز با پایین ترین قیمت ممکن خریداری نمایید و به سادگی هتل مورد نظر خود در سراسر ایران را نیز به صورت آنلاین رزرو کنید.