کوله یک روزه

امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5 کوله یک روزه
قاصدک 24

شما در هر سفر به یک سری لوازم خاص نیاز دارید که طبیعتاً نمی توانید آنها را در دست نگه داشته و با خود جابجا کنید. استفاده از کیف های دستی نیز به این دلیل که باید برای نگه داشتن آن از یکی از دست های خود استفاده کنید، توصیه نمی شود. بنابراین یا باید از کوله پشتی استفاده کنید و یا کیف های کمری. در این میان کیف های کمری هر چند که بسیار محبوب هستند اما فضای زیادی را در اختیار شما قرار نمی دهند به همین خاطر شاید تنها بتوانید مدارک خود و مقداری پول نقد را داخل آنها قرار دهید. در این میان اما کوله یک روزه انتخاب مناسبی برای حمل بطری آب، کمی تنقلات و سایر وسایل دم دستیتان است. به همین دلیل است که به شما توصیه می شود در تور مسافرتی خود از کوله یک روزه استفاده نمایید.

چه نوع کوله ای برای سفرهای یک روزه مناسب است؟


کوله یک روزه، کوله ای است که شما اغلب باید آن را در سفر و در تمامی ساعات روز حمل نمایید. چرا که وقتی زمان سفر محدود است مشخص است که گشت و گذارها با سرعت بیشتری به انجام می رسد. از این رو شما برای دسترسی سریع تر به وسایل خود باید همیشه کوله تان را به همراه داشته باشید. بر این اساس این کوله پشتی نباید بیش از اندازه بزرگ، حجیم یا سنگین باشد. چرا که در غیر اینصورت حمل آن دشوار می گردد. اما از کجا باید بفهمیم که کوله ما مناسب سفرهای یک روزه است یا خیر؟ خب در پاسخ باید بگوییم که این کار راه حلی بسیار ساده دارد. برای این کار تنها کافی است وزن کوله خود و ابعاد آن را در زمانی که کوله پشتی خالی است بررسی نمایید. در چنین حالتی اگر کوله پشتی شما بیش از اندازه بزرگ یا سنگین باشد واضح است که برای سفرهای یک روزه مناسب نیست. در غیر این صورت می توانید به راحتی از آن در سفر خود استفاده نمایید.

انواع کوله یک روزه

چه چیزهایی را باید با کوله حمل کنیم؟


شما برای سفرهای یک روزه اغلب نیازی به کمپ زدن ندارید پس لازم نیست تا از کوله های بزرگ کوهنوردی استفاده کنید و چادر مسافرتی و لوازمی از این قبیل را با آن حمل کنید. کوله یک روزه وسیله مناسبی برای حمل عینک آفتابی، بطری آب، تنقلات، مدارک سفر، یک دست لباس گرم، کرم ضد آفتاب و دوربین عکاسی و در نهایت یک زیر انداز کوچک تک نفره است.

کوله پشتی مناسب سفر
بر این اساس اگر با خرید بلیط اتوبوس یا تورهای یک روزه، عازم سفری کوتاه مدت هستید به هیچ عنوان بار خود را سنگین نکنید. فراموش نکنید که هر چه کوله شما سبک تر باشد در طولانی مدت راحت تر آن را حمل می کنید و خسته نمی شوید. پس از به همراه بردن کوله پشتی های سنگین به سفرهای یک روزه خودداری کنید.