پاوربانک

امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5 پاوربانک
قاصدک 24

در بسیاری از سفرها یا تورهای مسافرتی شما یا خود برای رزرو هتل اقدام می کنید و یا مجری تور، این کار را از قبل برایتان انجام می‎ دهد. در این گونه سفرها شما به راحتی به پریز برق دسترسی دارید و می توانید لوازم الکترونیکی خود از جمله تلفن همراهتان را شارژ کنید. اما همه سفرها چند روزه نیستند و شما در سفرهای یک روزه به ویژه در نوع طبیعت گردی آنها کمتر ممکن است به یک پریز برق دسترسی پیدا کنید. از این رو توصیه می کنیم برای احتیاط هم که شده یک پاور بانک با ظرفیت مناسب را به همراه داشته باشید.

چه نوع پاور بانکی برای سفر مناسب است؟


پاور بانک ها دارای ظرفیت های گوناگونی هستند که بهتر است آنها را با توجه به نوع باطری موبایل خود انتخاب نمایید. به طور مثال اگر شما یک پاور بانک با ظرفیت 20 هزار میلی آمپر ساعتی را برای گوشی تلفن خود که دارای باطری 4000 میلی آمپر ساعت است، انتخاب کنید می توانید به راحتی 5 بار تلفن همراه خود را به صورت کامل شارژ کنید. به همین خاطر بهتر است پاور بانکی را در سفر به همراه داشته باشید که بتوانید به راحتی و در چند نوبت از آن استفاده کنید. این کار به شما کمک می کند تا اگر از تلفن همراه خود زیاد استفاده می کنید و یا به وسیله آن عکس می گیرید دیگر نگران تمام شدن شارژ آن در موقعیت های حساس نباشید.

انواع پاوربانک

در چه سفرهایی باید پاور بانک به همراه داشته باشیم؟


به طور کلی در تمامی سفرهای کوتاه مدت و بلند مدت ممکن است شما در مکانی قرار بگیرید که در آن دسترسی به برخی از خدمات امکان پذیر نباشد. به همین جهت بهتر است برای اینکه بتوانید در هر شرایطی از تلفن همراه یا سایر تجهیزات الکترونیکی خود بهره بگیرید یک پاور بانک مناسب را به همراه داشته باشید. فراموش نکنید این امر در سفرهایی که مقصد آنها نقطه بکری در طبیعت است ضرورت بیشتری پیدا می کند. به گونه ای که تقریباً می توان گفت که پاور بانک را باید در صدر چک لیست وسایل سفر خود قرار دهید تا در طول مسافرت با مشکل مواجه نگردید.

پاوربانک مناسب برای سفر
بر این اساس به یاد داشته باشید که علاوه بر شارژر تلفن همراه خود در بسیاری از سفرها به پاور بانک نیز نیاز دارید از این رو به همراه داشتن آن را فراموش نکنید.