شارژر تلفن همراه

امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5 شارژر تلفن همراه
قاصدک 24

امروزه امکان شارژ کردن وسایل الکترونیکی به ویژه تلفن همراه در اغلب وسایل نقلیه مهیا است. پریزهایی که تنها کافی است تا دوشاخه شارژر تلفن همراه را به آنها متصل کنید و منتظر شارژ شدن تلفنتان بمانید. با همه اینها برخی بر این باورند که با وجود پاوربانک ها و ایستگاه های شارژ موجود در هتل ها، اقامتگاه ها و فرودگاه ها دیگر نیازی به همراه بردن شارژرهای تلفن همراه به سفر نیست. با این حال چرا هنوز هم کارشناسان گردشگری توصیه می کنند که در سفرهای خود شارژر به همراه داشته باشید؟

ایستگاه شارژ تلفن همراه
ظرفیت پاور بانک ها محدود است و نهایت پس از دو یا سه بار استفاده دشارژ می شوند، ایستگاه های شارژر هم در معمولاً نیازمند صرف زمان زیادی برای کامل شارژ کردن تلفن ها هستند. از این رو به همراه داشتن شارژر تلفن همراهتان به شما کمک می کند به محض پیدا کردن اولین پریز، در هر شرایطی تلفن خود را شارژ و از آن استفاده کنید. به طور مثال امروزه اغلب قطارها نیز امکان شارژ کردن تلفن همراه را برای شما فراهم می سازند. در چنین شرایطی اگر شارژر تلفنتان را به همراه داشته باشید دیگر نیازی به استفاده از پاوربانک ندارید و می توانید تلفن خود را در طول سفر، شارژ نمایید.

انواع مختلف شارژر تلفن همراه


در گذشته شارژرهای تلفن همراه بسیار متنوع و گوناگون بودند به گونه ای که برای شارژ کردن هر تلفنی حتماً می بایست از شارژر مخصوص به ان استفاده می کردید. اما امروزه ورودی این کابل ها تنها چند شکل محدود را در برمی گیرند. از این رو اغلب گوشی ها با کابل های میکرو یو اس بی، شارژرهای آیفون و یا شارژرهای تایپ C قابل شارژ کردن هستند.

لزوم به همراه داشتن شارژر تلفن همراه در سفر


پس از بستن چمدان خود حتماً لوازم مورد نیاز برای شارژ کردن تلفن همراه و سایر وسایل الکرونیکی خود را نیز مهیا کنید. به ویژه اگر با خرید یک بلیط هواپیما خارجی، برای یک سفر بین المللی آماده می شوید حتماً ولتاژ برق کشور مقصد را نیز چک کنید و برای استفاده از پریز، تبدیل های مناسب را به همراه ببرید.

شارژر تلفن همراه
در پایان فراموش نکنید که تلفن همراه تقریباً ضروری ترین وسیله ای است که ممکن است در طول سفر به آن نیاز پیدا کنید. از این رو بهتر است سعی کنید با استفاده با شارژر تلفن همراه و یا پاوربانک همواره امکان استفاده از آن را مهیا کنید.