دریاچه عروس

امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5 دریاچه عروس
قاصدک 24

دریاچه عروس کجاست؟


دریاچه عروس در روستای حلیمه جان شهرستان رودبار در استان گیلان قرار دارد. این دریاچه که به دریاچه دو رنگ معروف است زیبایی و طراوت خاصی دارد و مسیر دسترسی به آن نیز ساده است. بنابراین اگر مبدا سفر شما تهران است باید پس از عبور از شهرهای قزوین و منجیل، به رودبار بروید و در مسیر توتکابن وارد خروجی حلیمه جان شوید.

کی بریم؟


از آنجایی که آب و هوای شهرستان رودبار و روستای حلیمه جان در تابستان به هیچ عنوان شرجی نیست باید بگوییم که بهترین زمان برای بازدید از این دریاچه همان فصل تابستان است. چرا که در تابستان، محیط پیرامون دریاچه عروس نیز سرسبز است و طبیعت آن زیباتر از هر وقت دیگری خودنمایی می کند.

چی ببریم؟


فراموش نکنید که دریاچه عروس در تابستان نیز آب و هوایی خنک دارد. از این رو بهتر است برای احتیاط هم که شده یک دست لباس گرم به همراه داشته باشید. همچنین برای اینکه بتوانید به سادگی در اطراف دریاچه قدم بزنید بهتر است تا کفشی مناسب به پا کنید و دوربین عکاسی، عینک آفتابی و لوازم شخصی خود را به همراه ببرید.

چی ببینیم؟


اگر با یک گروه کار بلد و حرفه ای همچون قاصدک 24 سفر می کنید به هیچ عنوان لازم نیست تا نگران سفر خود باشید. چرا که بی شک قرار است تجربه ای لذت بخش از تور مسافرتی خود داشته باشید. شما در تور دریاچه عروس قاصدک 24 به بازدید از روستایی زیبا و خوش آب و هوا می روید که در تابستان نیز مه آلود و خنک است. سپس از دریاچه ای دیدن می کنید که جلبک های سبزی که بر روی آن رشد کرده اند، سبب شده اند تا گردشگران از این دریاچه به عنوان دریاچه دو رنگ یاد کنند. البته اصل ماجرا در این تور مسافرتی، پیاده روی و قدم زدن پیرامون این عروس زیبا است که بهتر است برای انجام آن با مسئول تور خود هماهنگ شوید.