اسالم به خلخال

امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5 اسالم به خلخال
قاصدک 24

اسالم به خلخال کجاست؟


شاید کمتر جاده ای را بتوان در سراسر دنیا پیدا کرد که خود به تنهایی، به قدری زیبا و جذاب باشد که از آن به عنوان مقصد یک تور مسافرتی نام ببرند. با این حال ما حتی در این مورد هم حرف اول را در جاذبه های گردشگری می زنیم و می توانیم مسیر زیبای اسالم به خلخال را از این جهت منحصر به فرد بدانیم. اسالم، منطقه ای است که در غرب گیلان قرار گرفته و نقطه به نقطه دیدنی آن بهترین مبدا برای آغاز هر سفر است. با این حال اگر شما از مبدا تهران راهی این سفر هستید می توانید مسیر را به شکل برعکس یعنی از خلخال به سمت اسالم نیز طی کنید.

کی بریم؟


از آنجایی که طبیعت این منطقه در هر فصلی از سال، زیبایی های منحصر به فرد خود را دارد نمی توان یک زمان را برای سفر به آن معرفی کرد. به همین خاطر این تور در بهار، تابستان و حتی پاییز نیز خریداران خاص خود را دارد. با همه اینها از آنجایی که این منطقه به زمستان های پر برف معروف است و همین امر نیز می تواند رفت و آمد شما در این مسیر را دشوار کند، بنابراین بهتر است از سفر به اسالم و خلخال در این فصل سرد خودداری کنید.

چی ببریم؟


موقعیت جغرافیایی این منطقه سبب می شود تا مسیر اسالم به خلخال در تابستان هم سرد و خنک باشد. از این رو بهتر است در این سفر حداقل یک دست لباس گرم اضافه به همراه داشته باشید و برای پیاده روی راحت تر، کفش کوهپیمایی به پا کنید. فراموش نکنید که در تورهای چند روزه به همراه داشتن یک کیسه خواب گرم می تواند خوابی راحت را برای شما به ارمغان بیاورد. بنابراین بد نیست تا قبل از سفر، در خصوص به همراه داشتن وسایل کمپ نیز با مدیر تور خود هماهنگ شوید.

چی ببینیم؟


اگر با یک گروه کار بلد و حرفه ای همچون قاصدک 24 سفر می کنید به هیچ عنوان لازم نیست تا نگران سفر خود باشید. چرا که بی شک قرار است تجربه ای لذت بخش از تور مسافرتی خود داشته باشید. شما در تور اسالم به خلخال قاصدک 24 قرار نیست تا کل زیبایی مسیر را از پشت شیشه اتوبوس به تماشا بنشینید. بلکه قرار است آنها را از نزدیک لمس کنید و از سفر خود بیشترین بهره را ببرید. پس با خیالی آسوده در دشت های پر از گل قدم بزنید و از سرسبزی و طراوت پیرامون خود لذت ببرید. فراموش نکنید که این منطقه ییلاقی قرار است شما را شگفت زده کند پس به جز هوای پاک، مه آلود و معطر آن می توانید انتظار هر چیز شگفت انگیز دیگری را نیز داشته باشید. در نهایت نیز می توانید پس از انجام تور با روحیه ای تازه به زندگی روزمره خود بازگردید.