اخبار

اخبار

۱۳۹۷
مهمترین عامل گرانی بلیط هواپیما از نگاه وزیر راه

وزیر راه و شهرسازی: مهم‌ترین عامل گرانی بلیط هواپیما، نبود سامانه فروش بلیط و نداشتن نقدینگی ایرلاین‌ها است.
ادامه...

۱۳۹۷
یک ‌میلیون و 200 هزار صندلی قطار برای سفرهای نوروزی آماده شده است

با آغاز طرح ویژه سفرهای نوروزی رجا از 24 اسفند، هنوز ظرفیت‌های خالی در تاریخ‌ها، مسیرها و قطارهای مختلف این شرکت ریلی موجود است.
ادامه...

۱۳۹۷
اضافه شدن روزانه 130 پرواز به آسمان ایران

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران: بخشی از پروازهای عبوری از آسمان پاکستان به آسمان ایران منتقل شده و در حال حاضر روزانه بین ۱۰۰ تا ۱۳۰ پرواز به پروازهای عبوری از آسمان ایران افزوده شده است.
ادامه...

۱۳۹۷
آغاز به کار قطار تهران – همدان

امیر خجسته، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی: ۱۵۰ میلیارد تومان برای برقی شدن قطار همدان در نظر گرفته شده است.
ادامه...

۱۳۹۷
مسافران آمریکایی هواپیما‌های بوئینگ را تحریم کردند

در پی سانحه سقوط مرگبار یک فروند هواپیمای بوئینگ در اتیوپی، بسیاری از مسافران و کادر پروازی در آمریکا از سوار شدن به هواپیماهای این شرکت امتناع کردند.
ادامه...

۱۳۹۷
تنها ۳۰ درصد ظرفیت قطارها برای نوروز ۹۸ باقی مانده است

میرحسن موسوی: برای نوروز ۹۸ بیش از ۲ میلیون ۱۰۰ هزار صندلی در بخش ریلی ایجاد کرده‌ایم که تاکنون ۷۰ درصد صندلی‌ها فروش رفته که سهم مراکز مجاز فروش و آژانس‌ها ۶۳ درصد و مابقی از طریق اینترنت به فروش رسیده است. در حال حاضر ۳۰ درصد ظرفیت قطارها برای نوروز ۹۸ باقی مانده است.
ادامه...

۱۳۹۷
چین در پی سوانح مرگبار اخیر، استفاده از بوئینگ ۷۳۷ را تعلیق کرد

ایرلاین های چینی به دنبال سقوط دو هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس در عرض شش ماه، پرواز این مدل از هواپیما را به صورت موقت در خطوط هوایی این کشور تعلیق کردند.
ادامه...

۱۳۹۷
برقراری 6 پرواز نوروزی در مسیر کرمانشاه – ترکیه

به گفته مدیر کل فرودگاه بین ‌المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه، شش پرواز هفتگی در مسیر کرمانشاه - اسپارتا ترکیه و بالعکس در فرودگاه کرمانشاه برگزار می‌شود.
ادامه...

۱۳۹۷
بهای بلیط مسیر ریلی رشت - تهران مشخص شد

مدیر کل راه آهن شمال: در حال حاضر قیمت بلیط مسیر ریلی رشت - قزوین 51 هزار و 250 تومان پیش بینی شده که تا بیست و سوم اسفند ماه جاری 40 هزار تومان عرضه می شود.
ادامه...

۱۳۹۷
راه اندازی قطار مسافری رشت – مشهد از فردا

نخستین قطار مسافربری رشت – مشهد فردا، پنجشنبه شانزدهم اسفند ماه سال جاری وارد ایستگاه راه‌ آهن مشهد خواهد شد.
ادامه...